KOMPLETNÍ VÝSLEDKY ZKOUŠEK NAJDETE NA KLUBOVÝCH STRÁNKÁCH www.kchls.cz

Přehled předvedených psů na zkouškách v roce 2019

Jméno předvedeného psa ASS Zk. Cena Body OMS Discipliny dle zk.řádu                                      
          1 2 3 4 5 6 7 8 9 # # # # # # # # # # Tituly
Gwendolyn od Jakubského rybníka KZV I. 172 NB 4 2 4 4 4 4 4 4                       CACT
Fittonia of Klamar garden KZV I. 156 NB 4 0 4 4 4 4 4 4                       r. CACT
Calla Lilly Buxusson KZV I. 139 BM 4 0 4 4 2 3 3 4                       CACT
Artur od Zámiše ZV I.  188 TR 4      4 4 4 4 4 4 4                        
Came-ron Weasley Buxusson ZV I. 188 JH 4 4 4 4 4 4 4 4                        
Addy z Niveckého dvora ZV I. 188 VS 4 4 4 4 4 4 4 4                        
Kvído z Jindřichovických luk ZV I.  185 LI 4 4 4 4 3 4 4 3                        
Brok z Hazmburka ZV I. 184 NY 4 4 4 4 2 4 4 4                        
Gloria Dragons Manor ZV I. 184 CHR 4 4 4 4 4 4 4 3                        
Lord z Vajlenky ZV I. 181 LI 4 4 3 4 3 4 4 4                        
Kylie Arista Han-Ende ZV I. 180 4 3 4 4 4 4 4 4                        
Donna z Chvatelského dolíku ZV I. 180 KT 4 4 4 4 4 3 4 4                        
Bria z Hazmburka ZV I. 178 SE 4 4 4 4 3 3 4 4                        
Portos z Větrné paseky ZV I. 177 OP 4 4 3 4 3 4 4 3                        
ISN´T SHE Prety Winter Water Creek´s ZV I. 176 KO 4 3 4 4 2 4 4 4                        
André od Šrámoty ZV I. 172 KO 4 2 4 4 4 4 4 4                        
Alma z Niveckého dvora ZV I. 172 VS 4 2 4 4 4 4 4 4                        
Chris z Vítkova dvora ZV I. 171 VY 4 3 3 4 2 4 4 4                        
Beny z Tatarských Lipek ZV I. 160 HK 4 0 4 4 4 4 4 4                        
Cid od Chvatelského dolíku ZV I. 156 KT 4 0 4 4 4 4 4 4                        
Andy z Chlumeckých luk ZV I. 156 VY 4 0 4 4 4 4 4 4                        
Alvin z Chlumeckých luk ZV I. 152 4 0 4 4 4 4 4 3                        
Argus Modraszek z Lesnej Gromady ZV II. 133 RA 4 0 4 4 4 2 3 4                        
                                                 
Tessy Bohemia Jewellery KPZ I. 220 NB 4 4 4 4 4 4 4 4 4                     CACT
Cornelius Santo Buxusson KPZ I. 192 HK 4 0 4 4 4 4 4 4 4                     CACT
Cornelius Santo Buxusson KPZ I. 184 NB 4 0 4 4 4 3 4 4 4                     r.CACT
Alberico Cortez Buxusson KPZ I. 184 HK 4 0 4 4 4 3 4 4 4                     r.CACT
Eowyn Dragons Manor KPZ II. 206 HK 4 4 4 4 3 4 4 4 2                      
Fittonia of Klamar garden KPZ III. 170 HK 4 0 4 4 4 4 4 1 4                      
Came-ron Weastley Buxusson PZ I. 224 JH 4 4 4 4 4 4 4 4 4                      
Uršula ze Šipší  PZ I. 220 KH 4 4 4 4 4 4 4 4 4                      
Uran ze Šipší PZ I. 220 4 4 4 4 4 4 4 4 4                      
Addy z Niveckého dvora PZ I. 214 VS 4 4 4 4 4 4 4 3 4                      
Lolla z Vajlenky PZ I. 212 SE 4 4 4 4 3 4 4 4 3                      
Chris z Vítkova dvora PZ I. 205 BM 4 4 4 4 3 4 3 4 3                      
Andy z Chlumeckých luk PZ I. 202 BM 4 4 4 4 3 4 2 3 3                      
Alma z Niveckého dvora PZ I. 198 4 2 4 4 4 4 4 4 3                      
Akina z Niveckého dvora PZ I. 196 NJ 4 3 4 4 3 3 4 4 3                      
Marcus od Stroupinského potoka PZ I. 188 RO 4 0 4 4 4 4 4 4 4                      
Fissidens of Klamar Garden PZ I. 188 TR 4 0 4 4 4 4 4 4 4                      
Alberico Cortez Buxusson PZ I. 184 TR 4 0 4 4 4 3 4 4 4                      
Cézar z Čečole PZ I. 181 ST 4 0 4 4 4 4 3 4 4                      
Ursus ze Šipší PZ I. 180 KH 4 0 4 4 4 3 4 4 4                      
Cornelius Sannto Buxusson PZ I. 179 TR 4 0 4 4 4 4 3 4 3                      
Kerd z Větrné paseky PZ II. 177 4 3 4 4 4 2 3 3 3                      
Brit z Tatarských Lipek PZ III. 166 ČB 4 2 4 4 4 4 2 3 1                      
Uriáš ze Šipší  PZ III. 165 KH 4 2 4 4 4 3 3 1 3                      
                                                 
Carlos od Jakubského rybníka KVP I. 95 VY 4 4 3 4 4 4                            
Elodea of Klamar garden KVP I. 94 HK 3 4 4 4 3 4                           CACT
Fittonia of Klamar garden KVP I. 92 HK 3 4 4 4 2 4                           r.CACT
                                                 
Elodea of Klamar garden KLZ I. 284 JIČ 4 0 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 3             CACT
Cornelius Santo Buxusson KLZ III. 246 JIČ 4 0 4 4 4 2 4 2 4 4 1 4 4              
Carlos od Jakubského rybníka KLZ I. 325 VY 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4             CACT
Uršula ze Šipší  LZ I. 321 KH 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4              
Ursus ze Šipší  LZ I. 313 KH 4 3 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4              
Impy z Jindřichovských luk LZ I. 306 4 4 4 4 3 4 4 4 3 4 3 4 3              
Eowyn Dragons Manor  LZ I. 247 Chr 4 0 4 4 4 4 4 3 1 4 2 4 3              
Scotty z Větrné paseky LZ III. 237 ŠU 4 3 4 4 4 1 4 3 1 4 3 4 4              
                                                 
Artur od Zámiše KBZ I. 114 ZN 4 3 3 4 4                             CACT
Carlos od Jakubského rybníka KBZ II. 104 ZN 4 3 2 4 4                              
Allisa z Chlumeckých luk BZ I. 100 KH 4 4 4 4                                
Uršula ze Šipší BZ I. 96 KH 4 4 4 4                                
Reisha z Větrné paseky BZ I. 92 4 4 3 4                                
Ursus ze Šipší BZ I. 86 KH 4 4 4 3                                
Swen Bohemia Jewellery BZ I. 80 TE 4 4 4 4                                
Cora z Čečole BZ II. 54 P10 4 4 4 3                                
Hakim z Lipových Dolin BZ II. 54 P6 4 4 4 3                                
                                                 
Reisha z Větrné paseky BZH I. 196 4 4 4 4 4                              
Hakim z Lipových dolin BZH I. 166 P6 4 4 4 3 4                              
Black Pearl Veil Enzo BZH I. 153 ŠU 4 3 3 4 4                              
                                                 
Giulian z Větrné paseky ZVVZ I. 100 4 4 4 4 4                              
Hubert z Větrné paseky ZVVZ I. 95 4 4 4 3 4                              
Cora z Čečole ZVVZ II. 71 P10 3 4 4 4 2                              
Chelsie z Vítkova dvora ZVVZ III. 57 JH 1 4 4 4 2                              
                                                 
Carlos od Jakubského rybníka MKVZ II. 440 Che 4 2 4 4 4 2 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4    
Amaryllis Monroe Buxusson MKVZ III. 415 Che 4 4 4 4 4 1 3 4 4 4 4 3 1 4 4 4 4 4    
Alberico Cortez Buxusson MKVZ III. 395 Che 4 0 4 4 4 1 3 4 4 4 4 4 2 4 4 4 4 4    
Cornelius Santo Buxusson VZ I. 440 P10 4 0 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4    
Alberico Cortez Buxusson VZ I. 422 P10 4 0 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 3 4 4    
Godin z Lipových dolin VZ III. 401 4 2 4 4 4 3 4 4 4 4 1 4 4 2 3 4 4 3    

 

                                                                                                             2018

                                                              Přehled předvedených psů na zkouškách v roce 2018

                                               
Jméno předvedeného psa ASS Zk. Cena Body OMS Discipliny dle zk.řádu                                      
          1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 Tituly
Arka z Hazmburka KZV I. 192 NB 4 4 4 4 4 4 4 4