VÝSLEDKY VÝSTAV 2012
 

MVP PRAHA 3.-4.11.2012

MVP ČESKÉ BUDĚJOVICE 14.10.212

Krajská výstava Litoměřice 6.10.2012

NV BRNO 29.9.2012

MVP MLADÁ BOLESLAV 25.8.2012

NV MLADÁ BOLESLAV 14.7.2012

NV KLATOVY 30.6.2012

MVP BRNO 23.6.2012

KV KCHLS 16.6.2012

KV KASS 9.6.2012

MVP Litoměřice 26.5.2012

MVP Praha 5.5.2012

MVP České Budějovice 31.3.

MVP Brno 5.2.

MVP Brno 4.2.

NVP Brno 7.1.

 

Mezinárodní výstava Praha 4.11.2012

rozhodčí: Mervová Darina

BOB: fena CAMELIA OF KLAMAR GARDEN,maj.Děkánková Markéta

PSI
FENY
třída mladých třída mladých
Akim Darwin Cizera - velmi dobrý 2 Belize Dotty Dogs - výborná 2
Berklee Dotty Dogs - výborný 1,CAJC Lordsett White Chocolate - výborná 1,CAJC,BOJ
Nielson Ruthless - velmi dobrý 3  
  mezitřída
třída pracovní Adelin Červený dub - velmi dobrá 3
Ingo od Stroupinského potoka - velmi dobrý Altaelva Ikar´s Flight - výborná 1,CAC,res.CACIB
  Andorra Dotty Dogs - výborná 2,res.CAC
   
  třída otevřená
  Antonia z Loňského léta - velmi dobrá
   
  třída pracovní
  Camelia of Klamar garden- výborná 1,CAC,CACIB,BOB

 

Mezinárodní výstava Praha 3.11.2012

rozhodčí: Studeník Petr

BOB - fena ALTAELVA IKAR´S FLIGHT,maj.Zádrapová Šárka

PSI
FENY
třída mladých třída mladých
Akim Darwin Cizera - velmi dobrý 2 Bisbee Dotty Dogs - velmi dobrá  2
Enigmatic Flame Avendesora Poland - velmi dobrý 1 Lordsett White Chocolate - výborná 1,CAJC,BOJ
Nielson Ruthless - velmi dobrý 3  
  mezitřída
mezitřída Altaelva Ikar´s Flight - výborná 1,CAC,CACIB,BOB
Ian Bohemia Jewellery - výborný Kora z Křížových alejí - velmi dobrá 2
   
třída otevřená třída otevřená
Ruthless Hammond z Zaglebia - výborný 1,CAC,res.CACIB Antonia z Loňského léta - velmi dobrá
   
třída pracovní třída pracovní
Alfalex Justin Enjoy The World - výborný 1,CAC,CACIB Essey Bohemia Jewellery - výborná 1,CAC
   
  třída šampionů
  Gira Bohemia Jewellery - výborná 1,CAC,res.CACIB

 

 

 

Mezinárodní výstava České Budějovice  14.10.2012

rozhodčí: Janka Janeková

BOB - fena Adelin Červený Dub

maj.

 
PSI
FENY
třída mladých mezitřída
Akim Darwin Cizera - výborný 2 Adelin Červený Dub - výborná 1,CAC,CACIB,BOB
Elord z Revíru Kolence -velmi dobrý 3  
Nielson Ruthless - výborný 1,CAJC,NMJ třída otevřená
  Yessy Ypsy z Rajšlu - výborná 1,CAC,res.CACIB

 

 

Krajská výstava Litoměřice 6.10.2012

rozhodčí: Luza Beradge (GEO)

KV-Alfalex Justin Enjoy The World, fena Essey Bohemia Jewellery

maj.Golinovská Petra

 
PSI
FENY
třída dorostu třída dorostu
Jason Bohemia Jewellery - velmi nadějný 1,BIS III dorost Jasmin Bohemia Jewellery - velmi nadějná 1
   
třída mladých třída otevřená
Every Move You Make Avendesora - výborný 1,VT Grace Bohemia Jewellery - výborná 1,VT
Hubert Z Větrné paseky - výborný 2  
Icon Bohemia Jewellery - výborný 3 třída pracovní
  Essey Bohemia Jewellery - výborná 1,VT,Kraj.vítěz
třída pracovní  
Alfalex Justin Enjoy The World - výborný 1,VT,Kraj.vítěz  
Giulian z Větrné paseky - výborný 2  

 

 

NÁRODNÍ VÝSTAVA BRNO 29.9.2012

rozhodčí: Bendová Jindřiška

BOB - pes Alfalex Justin Enjoy The World

maj.Golinovská Petra

 
PSI
FENY
třída mladých třída dorostu
Ian Bohemia Jewellery - výborný 1,CAJC,BOJ Eyecatcher Girl Avendesora Poland - velmi nadějná 1
Rubi Hadí vrch - výborný 2  
  třída mladých
třída otevřená Ajda Červený Dub - výborná 1,CAJC
Caesar z Holubího lesa - výborný 1,CAC  
  mezitřída
třída pracovní Altaelva Ikar´s Flight - výborný 1,CAC
Alfalex Justin Enjoy The World - výborný 1,CAC,NV,BOB Chelsea Bohemia Jewellery - výborná 2
   
třída vítězů třída otevřená
Ruthless Vuiton z Zaglebia - výborný 1,CAC Dragons Sing Blues Savannah Tammaam - výborná 1,CAC,NV
  Gina Bohemia Jewellery - výborná 2,res.CAC
  Gina z Vítkova Dvora - výborná 3
   
  třída vítězů
  Gira Bohemia Jewellery - výborná 1,CAC

 

 

 

MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA MLADÁ BOLESLAV 25.8.2012

rozhodčí: Kašpar Miloš

BOB - fena Bonita od Jakubského rybníka

maj.Smutná Martina

 
PSI
FENY
třída puppy třída puppy
Akim Darwin Cizera - velmi nadějný Anny Ester Cizera velmi nadějná 1
   
třída mladých třída mladých
Rubi Hadí vrch - velmi dobrý 1 White Chocolate Lordsett - výborná 1,CAJC,BOJ
   
mezitřída mezitřída
Ruthless Hammond z Zaglebia - výborný 1 Kejla z Křížových alejí - výborná 1
   
třída otevřená třída otevřená
Alterian Amans Traicon - výborný 1 Crazy z Lipových dolin - dobrá
   
třída pracovní třída pracovní
Ingo od Stroupinského potoka - velmi dobrý 1 Bonita od Jakubského rybníka - výborná 1,CAC,CACIB,BOB

 

 

 

NÁRODNÍ VÝSTAVA MLADÁ BOLESLAV 14.7.2012

rozhodčí: Konderla Zofia

BOB - pes  GIULIAN Z VĚTRNÉ PASEKY

maj.Kadlecová Mirka

PSI
FENY
třída mladých třída otevřená
Grand od Škrabalky - výborný 1,CAJC,BOJ Amalie od Jakubského rybníka - výborná 1,CAC,NV
Hubert z Větrné paseky - výborný 2  
  třída pracovní
třída otevřená Bridget Jones Dragons Manor - výborná 1,CAC
Giulian z Větrné paseky - výborný 1,CAC,NV,BOB  
  třída veteránů
  Judith Ruthless - výborná 1,BOV

 

 

NÁRODNÍ VÝSTAVA KLATOVY - 30.6.2012

rozhodčí: Studeník Petr

BOB - pes  Alfalex Justin Enjoy The World

maj.Golinovská Petra

PSI
FENY
třída mladých  mezitřída
Dak z Lipových dolin - velmi dobrý 2 Yessy Ypsy - velmi dobrá 1
Ian Bohemia Jewellery - výborný 1,CAJC,BOJ,BIG JUNIOR II  
  třída otevřená
třída otevřená Ruthless Bridget z Zaglebia - výborná 1,CAC,NV
Fido z Úpatí džbánu - výborný 2  
Mr Marty Ruthless z Zaglebia - výborný 1,CAC třída vítězů
  Gira Bohemia Jewellery - výborná 1,CAC
třída pracovní  
Justin Enjoy the World Alfalex - výborný 1,CAC,NV,BOB  

 

 

 

MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA BRNO

rozhodčí: Andrzej Stepinski

BOB - pes  Alfalex Justin Enjoy The World

maj.Golinovská Petra

PSI
FENY
třída otevřená třída mladých
Mr Marty Ruthless z Zaglebia - výborný 1,CAC,res.CACIB Andorra Dotty Dogs - velmi dobrá 1
Night In Paradise Darrem Canis - výborný 2,res.CAC  

třída otevřená
třída pracovní Ruthless Bridget z Zaglebia - výborná 1,CAC,CACIB
Justin Enjoy the World Alfalex - výborný 1,CAC,CACIB,BOB,BIG III Night And Day Darrem Canis - výborná 2,res.CAC,res.CACIB
   
třída šampionů třída pracovní
Ruthless Vuiton z Zaglebia -výborný 1,CAC Bridget Jones Dragons Manor - výborná 1,CAC
   
třída veteránů třída šampionů
Needham´s Star of The Game - výborný 1,BOV Gira Bohemia Jewellery - výborná 1,CAC

 

 

 

 

Klubová výstava KCHLS 16.6.2012

rozhodčí : Nicola Calvert,UK

BOB - fena LORDSETT CATCH ME IF YOU CAN
 

maj.Katarzyna Ksiazek

PSI
FENY
třída mladých třída štěňat
Alan Červený dub - velmi dobrý 4 Chantal zo Srnčej doliny - velmi nadějná 1
Andy Červený dub - velmi dobrý  
Ares Sinbadjill - výborný 2 třída mladých
Grant od Škrabalky - dobrý Adelin Červený Dub - dobrá
Hubert z Větrné paseky - dobrý Ajda Červený dub - dobrá
Player In Peak Sieger´s - výborný 1,CAJC,KV mladých Total Virtue Trimere - výborná 3
Whiter Shade Of Pale Lordsett - výborný 3 White Chocolate Lordsett - výborná 2
  White Wedding Lordsett - výborná 1,CAJC,KV mladých,BIS junior
mezitřída  
Ammer Ikar´s Flight - výborný 1,CAC mezitřída
Kendy z Křížových alejí - dobrý Alcora Dotty Dogs - velmi dobrá
  Altaelva Ikar´s Flight - výborná 3
třída otevřená Andorra Dotty Dogs - výborná 4
Brit z Lipových dolin - velmi dobrý Brunette z Loňského léta - výborná 2,res.CAC
Clematis of Klamar Garden - výborný Catch Me If You Can Lordsett - výborná 1,CAC,BOB,BIS
Darwin Bohemia Jewellery - výborný 4 Kora z Křížových alejí - dobrá
Harri od Stroupinského potoka - výborný 3  
Ingo od Stroupinského potoka - velmi dobrý třída otevřená
Mr Marty Ruthless z Zaglebia - výborný 1,CAC Beatrix od Jakubského rybníka - výborná 1 CAC
Night In Paradise Darrem Canis - výborný 2,res.CAC Blair Witch Dragons Manor - velmi dobrá
  Brazen Bathory Rockdale - výborná 4
třída pracovní Catalpa of Klamar Garden - výborná
Forward to Maktoob Canouan - dobrý Greta Garbo Lordsett - výborná
Giulian z Větrné paseky - výborný 4 Night And Day Darrem Canis - výborná 3
Charles od Stroupinského potoka - výborný 3 Real 2 You Sieger´s - výborná
Idol Jack od Stroupinského potoka - velmi dobrý Touch In Spice Trimere - výborná 2,res.CAC
Justyn Enjoy the World Alfalex - výborný 1,CAC,BIS III praovní  
Norbert Ruthless z Czarnego dworu - výborný 2,res.CAC třída pracovní
  Adored Aiven Rockdale - výborná 3
třída vítězů Bonita od Jakubského rybníka - výborná 4
Brit od Malešovské přehrady - výborný 2,res.CAC Bridget Jones Dragons Manor - výborná
Buxus of Klamar Garden - výborný 1,CAC KV Camelia of Klamar Garden - výborná 1,CAC,BIS pracovní
Ruthless Vuiton z Zaglebia - výborný 3 Cassiopeia z Holubího lesa - výborná
  Gira Bohemia Jewellery - výborná 2,res.CAC
třída veteránů  
Aran od Stroupinského potoka výborný 1,Best of veteran třída vítězů
  Begonia of Klamar Garden - výborná 1,CAC
  Wioletta z Lovparku - výborná 2,res.CAC
   
  třída veteránů
  Ciboulette De Syringa - nenastoupila
   
  třída čestná
  Azalea of Klamar Garden - výborná1
  Freedom Magic Street -nenastoupila

 

 

 

Klubová výstava KASS 9.6.2012

Rozhodčí: Ray Smith (UK)

BOB - fena Beatrix od Jakubského rybníka

maj. Josef Sojka

PSI
FENY
třída dorostu třída dorostu
Akim Darwin Cizera - velmi nadějný1 Bisbee Dotty Dogs - velmi nadějná 1
   
třída mladých třída mladých
Nielson Ruthless - Výborný1,CAJC,Klubový vítěz mladých Lordsett White Chocolate - výborná 1,CAJC Klubový vítěz mladých,Best Junior
   
mezitřída mezitřída
Ammer Ikar´s Flight - Výborný 1,CAC Altaelva Ikar´s Flight -Výborná 2,res.CAC
Ruthless Hammond z Zaglebia - Výborný 2,res.CAC Celtic Caya Rockdale - Výborná 1,CAC
   
třída otevřená třída otevřená
Canouan Forward to Maktoob - Výborný 3 Beatrix od Jakubského rybníka - Výborná 1,CAC,Klubový vítěz,CC,BOB
Ingo od Stroupinského potoka - Výborný 4 Night And Day Darrem Canis - Výborná 2,res.CAC
Night In Paradise Darrem Canis - Výborný 1,CAC,KV,CC Trimere Touch Of Spice - Výborná 3
Ruthless Mr Marty z Zaglebia - Výborný 2,res.CAC  
  třída pracovní
třída pracovní Bonita od Jakubského rybníka - Výborná 2,res.CAC
Bertold od Jakubského rybníka - Výborný 3 Bridget Jones Dragons Manor - Výborná 3
Charles od Stroupinského potoka - Výborný 1,CAC Camelia of Klamar Garden - Výborná 1,CAC,res.KV,res.CC,Best working
Idol Jack od Stroupinského potoka - Výborný 2,res.CAC  
  třída šampionů
třída šampionů Adored Aiven Rockdale - Výborná 2,res.CAC
Buxus of Klamar Garden - Výborný1,CAC,res KV,res.CC Begonia of Klamar Garden - Výborná 1,CAC
Harri od Stroupinského potoka - Výborný 2,res.CAC Ruthless Bridget z Zaglebia - Výborná 3
   
  třída veteránů
  Judith Ruthless - Výborná 1,Best veteran
   
  třída čestná
  Azalea of Klamar Garden - Výborná 1,Best Honour
  Freedom Magic Street - Výborná 2

 


 
 

MVP LITOMĚŘICE 26.5.2012

Rozhodčí: Václavík Miroslav

BOB - pes Night In Paradise Darrem Canis

maj. Mervová Darina

PSI
FENY
třída otevřená třída mladých
Night In Paradise Darrem Canis - Výborný 1,CAC,CACIB,BOB,BIG II. Kora z Křížových alejí - výborná 1
   

třída otevřená
  Night And Day Darrem Canis - výborná 1,CAC,CACIB
   
  třída pracovní
  Anyta z Pytláckých roklí - velmi dobrá 1
   
  třída šampionů
  Freedom Magic Street - výborná 1,CAC,res.CACIB

 

 

MVP PRAHA 5.5.2012

Rozhodčí: WOJCIECH BURSKI

BOB - pes Alfalex Justin Enjoy The World

maj. Golinovská Petra

 
PSI
FENY
mezitřída
třída štěňat
Ruthless Hammond z Zaglebia - Výborný 1 Bisbee Dotty Dogs -Velmi nadějná 1
   
třída otevřená
třída mladých
Ruthless Mr.Marty z Zaglebia - Výborný 1,CAC,res.CACIB Adelin Červený dub - Výborná 1,CAJC,BOJ
Night In Paradise Darrem Canis - Výborný 2,res.CAC Daisy Z Lipových dolin - Velmi dobrá 2
Ingo od Stroupinského potoka Výborný 3  
  třída otevřená
třída pracovní
Ruthless Lucy z Zaglebia - Výborná 1,CAC,CACIB
Alfalex Justin Enjoy The World - Výborný 1, CAC, CACIB,BOB,Central&East European Winner Night and Day Darrem Canis Výborná 2,res.CAC,res.CACIB
  Catalpa of Klamar garden - Výborná 3
třída šampionů  
Ruthless Vuiton z Zaglebia - Výborný 1 třída pracovní
  Gira Bohemia Jewellery - Výborná 1
   
  třída šampionů
  Adored Aiven Rockdale - Výborná 1,CAC

 

 

MVP České Budějovice - 31.3.

Rozhodčí: Stockmari Harto (FI)

BOB - pes Negro´s Iceman

maj. Volkmar Monika (D)

PSI
FENY
třída mladých třída mladých
Dainty Dewitt Rockdale - Velmi dobrý 2 Adelin Červený dub - Velmi dobrá 2
Chesnut Bohemia Jewellery - Výborná 1, CAJC, BOJ Keila z Křížových alejí - nenastoupila
mezitřída Kora z Křížových alejí - Výborná 1, CAJC
Alfalex Justin Enjoy The World - Výborný 1, CAC, res CACIB mezitřída
Ruthless Hammond z Zaglebia - Výborný 2, res CAC
Gira Bohemia Jewellery - Výborná 1, CAC, res CACIB
třída otevřená Inka od Stroupinského potoka - Výborná 2, res CAC
Negro´s Iceman - Výborný 1, CAC, CACIB, BOB, BIG 5 třída otevřená
Night In Paradise Darrem Canis - Výborný 2, res CAC
Antonia z Loňského léta - Dobrá
třída šampionů Freya od Škrabalky - Velmi dobrá
Harri od Stroupinského potoka - Výborný 1, CAC
Night and Day Darrem Canis - Velmi dobrá
třída šampionů

 

Casey Bohemia Jewellery - Výborná 2, res CAC
  Freedom Magic Street - Výborná 1, CAC, CACIB
  třída veteránů
  Arina z Jesenického údolí - Výborná 1, BOV

 

 

 

MVP Brno - 5.2.

Rozhodčí: F.Jackson (GB)

BOB - fena Camelia of Klamar garden

maj. Markéta Děkánková

PSI
FENY
třída mladých
třída dorostu
Ruthless Hamond z Zaglebia - Velmi dobrá 1 Royal Edition Sandra Magic Spot - Velmi nadějná 2
mezitřída Royal Edition Sweet Mary Magic Spot - Velmi nadějná 1
Idol Jack od Stroupinského potoka - Výborná 1, CAC, res CACIB
třída mladých
třída otevřená Trimere Total Virtue - Velmi dobrá 1
Goldfever Fire´N Ice - Výborná 2 mezitřída
Mr. Marty Ruthless z Zaglebia - Výborná 1
Dragons Sing Blue Savannah Tamaam - Výborná 1
Night In Paradise Darrem Canis - nenastoupil třída otevřená
třída pracovní
Brazen Bernathea Rockdale - nenastoupila
Alfalex Justin Enjoy The World - Výborný 1, CAC, CACIB Motli House Gloria Gold - nenastoupila

Ruthless Vuiton z Zaglebia - Výborný 2

třída pracovní
Night In Paradise Darrem Canis - nenastoupil Camelia of Klamar garden - Výborná 1, CAC, CACIB, BOB
třída šampionů Gira Bohemia Jewellery - Výborná 2
Buch - Výborný 1, CAC třída šampionů
  Adored Althea Rockdale - Výborná 1, CAC, res CACIB

 

 

 

MVP Brno - 4.2.

Rozhodčí: B.Jackson (GB)

BOB - fena Camelia of Klamar garden

maj. Markéta Děkánková

PSI
FENY
dorost
třída dorostu
Alan Červený dub - Velmi nadějný 1 Royal Edition Sandra Magic Spot - Velmi nadějná 1
třída mladých Royal Edition Sweet Mary Magic Spot - Velmi nadějná 2
Ammer Ikars Flight - Výborný 1, CAJC, BOJ
třída mladých
mezitřída Altaelva Ikars Flight - Výborná 1
Idol Jack od Stroupinského potoka - Výborná 2, res CAC, res CACIB Trimere Total Virtue - Velmi dobrá 2
Alfalex Justin Enjoy The World - Výborný 1, CAC, CACIB
mezitřída
třída otevřená Dragons Sing Blue Savannah Tamaam - Výborná 1
Garp z Rohozenských bořin - Velmi dobrá 2
třída otevřená
Goldfever Fire´N Ice - Velmi dobrá 1 Motli House Gloria Gold - nenastoupila
Mr. Marty Ruthless z Zaglebia - diskvalifikován třída pracovní
Night In Paradise Darrem Canis - nenastoupil Brita od Malešovské přehrady - Výborná 2
třída pracovní Camelia of Klamar garden - Výborná 1, CAC, CACIB, BOB
Ruthless Vuiton z Zaglebia - Výborný 1, CAC Gira Bohemia Jewellery - Výborná 3
třída veteránů třída šampionů

Buch - Výborný 1, BOV

Adored Althea Rockdale - Výborná 1, CAC, res CACIB

 

 

 

NVP Brno - 7.1.

Rozhodčí: Ing. Antonovič

BOB - fena Ruthless Lucy z Zaglebia

maj. Eva Madziová

PSI
FENY
dorost
třída mladých
Chestnut Bohemia Jewellery - Velmi nadějný 1 Altaelva Ikars Flight - Výborná 1, CAJC, BOJ
třída mladých Andorra Dotty Dogs - Velmi dobrá 3
Grant od Škrabalky - Výborný 2
Trimere Total Virtue - Výborná 2
Hammond Ruthless - Výborný 1, CAJC mezitřída
mezitřída Blair Witch Dragons Manor - Výborná 1, CAC
Alfalex Justin Enjoy The World - Výborný 1, CAC, NV
Gira Bohemia Jewellery - Výborná 2, res.CAC
třída otevřená třída otevřená
Eddie od Škrabalky - Velmi dobrý 1
Brazen Bernathea Rockdale - Velmi dobrá 2
třída šampionů Freya od Škrabalky - Výborná 1, CAC
Nielson Ruthless z Czarniego Dwora - Výborný 1, CAC třída pracovní
  Adored Arietha Rockdale - Výborná 2, res.CAC
  Bridget Jones Dragons Manor - Výborná 1, CAC
Cassey Bohemia Jewellery - Výborná 3
  třída šampionů
  Ruthless Lucy z Zaglebia - Výborná 1, CAC, NV, BOB