VÝSLEDKY VÝSTAV 2011

MVP Praha 5.11.

MVP České Budějovice 8.10.

NVP Brno 17.9.

SV Luhačovice 10.9.

MVP Mladá Boleslav 27.8.

NVP Mladá Boleslav 16.7.

MVP Brno 25.6.

NVP Klatovy 4.6.

MVP Litoměřice 22.5

NVP Litoměřie 21.5.

MVP Praha

Klubová výstava Kačina 7.5.

MVP České Budějovice 23.4.

NVP Ostrava 9.4.

MVP Brno 6.2.

MVP Brno 5.2.

NVP Olomouc 7.1.

 

 

MVP Praha - 5.11.

Rozhodčí: Viera Vítková SR

BOB - fena Gira Bohemia Jewellery

maj. Petra Golinovská

PSI
FENY
třída mladých
třída mladých
Berthold od Jakubského rybníka - Velmi dobrý 2 Andorra Dotty Dogs - Výborná 1, CAJC
Ruthless Hamond z Zablieba - Výborný 1, CAJC, Nejlepší junior Dainty Delia Rockdale - Velmi dobrá 2
mezitřída mezitřída
Alfalex Justin Enjoy the World - Velmi dobrý 2 Babetta od Jakubského rybníka - Velmi dobrá 3
Ingo od Stroupinského potoka - Výborný 1 Catalpa of Klamar garden - Výborná 2, res CAC
Gira Bohamia Jewellery - Výborná 1, CAC, CACIB, BOB
  třída otevřená
Antonia z Loňského léta - Výborná 1, CAC, res CACIB
  třída pracovní
  Adamant´s Show Me Heaven - Výborná 1, CAC
  Chandra z Křížových alejí - Velmi dobrá 2
  třída šampionů
Ebigeil z Větrné paseky - Velmi dobrá 2
  Freedom Magic Street - Výborná 1, CAC

 

 

 

MVP České Budějovice - 8.10.

Rozhodčí: Miloš Kašpar

BOB - fena Beatrix od Jakubského rybníka

maj. Josef Sojka

PSI
FENY
třída mladých
třída mladých
Berhold od Jakubského rybníka - Výborný 1, CAJC Camelia of Klamar garden - Výborná 1, CAJC, Nejlepší junior
třída pracovní Yessy Ypsy z Rajšlu - Velmi dobrá 2
Berberis of Klamar garden - Výborný 1, CAC, CACIB mezitřída
třída šampionů Beatrix od Jakubského rybníka - Výborná 1, CAC, CACIB, BOB
Greenwich Magic Street - Výborný 1 třída šampionů
  Begonia of Klamar garden - Výborná 1, CAC, res CACIB

 

 

 

NVP Brno - 17.9.

Rozhodčí: P. Šulcek

BOB - fena Andorra Dotty Dogs

maj. A. Šejnohová + P. Stuchlíková

PSI
FENY
třída otevřená
třída mladých
Ruthless Vuiton z Zaglebia - Výborný 1, CAC, Národní vítěz Andorra Dotty Dogs - Výborná 1, CAJC, BOJ, BOB
Blair Witch Dragons Manor - Výborná 2

 

 

 

SV Luhačovice - 10.9.

Rozhodčí: Mgr. Janka Janeková SR

BOB - fena Camelia of Klamar garden

maj. M. Děkánková

PSI
FENY
třída štěňat
třída mladých
Grand od Škrabalky - Velmi nadějný 1, BIS Baby II. Camelia of Klamar garden - Výborná 1, CAJC, BOJ, BOB, BIS Junior I.
mezitřída mezitřída
Alfalex Justin Enjoy the World - Výborný 2 Bridget Jones Dragons Manor - Výborná 1, CAC
Idol Jack od Stroupinského potoka - Výborný 1, CAC, Vítěz speciální výstavy Gira Bohemia Jewellery - Výborná 2
třída otevřená třída otevřená
Art Dragons Manor - Výborný 1, CAC Alexis Dragons Manor - Výborná 1, CAC
Ruthless Vuiton z Zaglebia - Výborný 2 třída pracovní
třída pracovní Eila od Škrabalky - Výborná 1, CAC
Ibram z Křížových alejí - Velmi dobrý 1 Chandra z Křížových alejí - Velmi dobrá 2
třída šampionů třída šampionů
Buxus of Klamar garden - Výborný 1, CAC Begonia of Klamar garden - Výborná 1, CAC, Vítězka speciální výstavy
třída veteránů
Aran od Stroupinského potoka - Výborný 1, Nejlepší veterán, BIS Veterán III.

 

 

 

MVP Mladá Boleslav - 27.8.

Rozhodčí: Miloš Kašpar

BOB - fena Beatrix od Jakubského rybníka

maj. Josef Sojka

PSI
FENY
třída štěňat
třída mladých
Hubert z Větrné paseky - Velmi nadějný 1 Beatrix od Jakubského rybníka - Výborná 1, CAJC, BOJ, BOB, BIG 3, BOD Junior
mezitřída Camelia of Klamar garden - Výborná 2
Alfalex Justin Enjoy the World - Výborný 2, res CAC Grace Bohemia Jewellery - Výborná 3
Night in Paradice Darrem Canis - Výborný 1, CAC, res CACIB mezitřída
třída otevřená Beáta Libavské lesy - Velmi dobrá 4
Giulian z Větrné paseky - Výborný 1 Bridget Jones Dragons Manor - Výborná 2, res CAC, res CACIB
třída pracovní Freya od Škrabalky - Výborná 3
Idol Jack od Stroupinského potoka - Výborný 1, CAC Night and Day Darrem Canis - Výborná 1, CAC, CACIB
třída šampionů třída otevřená
Winterwater Creek´s Dream Wizard - Výborný 1, CAC, CACIB Antonia z Loňského léta - Velmi dobrá 2
Diana z Větrné paseky - Velmi dobrá 1
třída šampionů
  Betula of Klamar garden - Výborná 1
  Freedom Magic Street - Výborná 2
  třída veteránů
  Barecho Just My Style - Výborná 1, BOV

 

 

 

NVP Mladá Boleslav - 16.7.

Rozhodčí: Dana Smržová

BOB - pes Alfalex Justin Enjoy the World

maj. Petra Golinovská

PSI
FENY
třída mladých
třída dorost
Alfalex Justin Enjoy the World - Výborný 1, CAJC, Nejlepší Junior, BOB, BIG
Andorra Dotty Dogs- Velmi nadějná 1
Alterian Amans Traicon - Výborný 2 třída mladých
Carpinus of Klamar garden - Výborný 3 Bridget Jones Dragons Manor - Výborná 3
Gasper Bohemia Jewellery - Výborný 4 Camelia of Klamar garden - Výborná 1, CAJC
mezitřída Grace Bohemia Jewellery - Výborná 2
Giulian z Větrné paseky - Výborný 1, CAC třída otevřená
třída otevřená Antonia z Loňského léta - Výborná 1, CAC
Fido z Úpatí džbánu - Výborný Feebee Bohemia Jewellery - Velmi dobrá 2
třída pracovní třída pracovní
Idol Jack od Stroupinského potoka - Výborný 1, CAC Betty z Lipových dolin - Výborná 1, CAC, Národní vítěz
třída šampionů třída šampionů
Artemis Dragons Manor - Výborný 2, res CAC Adored Aiven Rockdale - Výborná 2, res CAC
Winterwater Creek´s Dream Wizard - Výborný 1, CAC, Národní vítěz Ebigeil z Větrné paseky - Výborná 1, CAC
  třída veteránů
  Arina z Jesenického údolí - Výborná 1, Nejlepší veterán, BIS veterán

 

 

 

MVP Brno - 25.6.

Rozhodčí: Miroslav Václavík

BOB - fena Alexis Dragons Manor

maj. Renata Tetřevová

PSI
FENY
třída mladých
třída mladých
Oresto Hadí vrch - Velmi dobrý 1 Bridget Jones Dragons Manor- Výborná 1, CAJC, Nejlepší junior
mezitřída třída otevřená
Mr Marty Ruthless z Zaglebia - Výborný 1 Dáma od Kamenné báby - Velmi dobrá 2
Greenwich Magic Street - Výborný 1 Ruthless Bridget z Zaglebia - Velmi dobrá 1
třída pracovní
  Betty z Lipových dolin - Výborná 1, CAC, res CACIB
  třída šampionů
Alexis Dragons Manor - Výborná 1, CAC, CACIB, BOB

 

 

 

 

 

NV Klatovy - 4.6.

Rozhodčí: Miloš Kašpar

BOB - fena Beatrix od Jakubského rybníka

maj. Josef Sojka

PSI
FENY
třída mladých
třída mladých
Idol Jack od Stroupinského potoka - Výborný 1, CAJC Beatrix od Jakubského rybníka - Výborná 1, CAJC, Nejlepší junior, BOB, BIG Junior, BIG 2
Justin Enjoy the World Alfalex - Výborný 2 Fíbí od Škrabalky - Velmi dobrá 2
třída šampionů třída otevřená
Greenwich Magic Street - Výborný 1 Antonia z Loňského léta - Výborná 1
třída pracovní
Betty z Lipových dolin - Výborná 1

 

 

MVP Litoměřice - 22.5.

Rozhodčí: Herbert Klemann (D)

BOB - pes Justin Enjoy the World Alfalex

maj. Golinovská Petra

PSI
FENY
třída mladých
třída mladých
Idol Jack od Stroupinského potoka - Výborný 2 Amazonetta Anima Traicon - Dobrá
Justin Enjoy the World Alfalex - Výborný 1, CAJC, BOB, BIG 3 Aspidella Abdita Traicon - Velmi dobrá 3
mezitřída Beatrix od Jakubského rybníka - Výborná 1, CAJC
Giulian z Větrné paseky - Velmi dobrý 1 Gira Bohemia Jewellery - Výborná 2
třída pracovní třída otevřená
Darwin Bohemia Jewellery - Výborný 1, CAC, CACIB Diana z Větrné paseky - Velmi dobrá 2
Ebigeil z Větrné paseky - Velmi dobrá 1
  třída šampionů
Eila od Škrabalky - Výborná 1, CAC, CACIB

 

 

 

 

NVP Litoměřice- 21.5.

Rozhodčí: Peter Beyersdorf (D)

BOB - pes Justin Enjoy the World Alfalex

maj. Golinovská Petra

PSI
FENY
třída mladých
třída mladých
Idol Jack od Stroupinského potoka - Výborný 2 Amazonetta Anima Traicon - Velmi dobrá 3
Justin Enjoy the World Alfalex - Výborný 1, CAJC, BOB, BIG 2 Aspidella Abdita Traicon - Velmi dobrá 2
třída otevřená Gira Bohemia Jewellery - Výborná 1, CAJC
Carlos Bohemia Jewellery - Velmi dobrý 1  
třída pracovní
Darwin Bohemia Jewellery - Výborný 1, CAC, Národní vítěz

 

 

 

MVP Praha - 14.5.

Rozhodčí: Jerzy Olszewski (PL)

BOB - fena Beatrix od Jakubského rybníka

maj. Josef Sojka

PSI
FENY
třída štěňat
třída mladých
Dainty Dewitt Rockdale - Velmi nadějný 1
Beatrix od Jakubského rybníka - Výborná 1, CAJC, BOB, BIG 4
třída mladých Amazonetta Anima Traicon - Výborná 2
Acheron Ater Traicon - Výborný 2 mezitřída
Idol Jack od Stroupinského potoka - Výborný 1, CAJC Ruthless Lucy z Zaglebia- Výborná 1, CAC, res CACIB
mezitřída třída otevřená
Ruthless Mr Marty z Zaglebia - Výborný 1, CAC, res CACIB Agnes Wicca - Velmi dobrá 2
třída otevřená Ruthless Bridget z Zaglebia - Výborná 1, CAC, CACIB
Crownmaple Heartbreaker - Výborný 1, CAC, CACIB třída pracovní
třída veteránů Ebigeil z Větrné paseky - Výborná 1, CAC
Needham´s Star of The Game - Velmi dobrý 1

 

 

 

Klubová výstava Kačina - 7.5.2011

Rozhodčí: Marjo Jaakkola (FI)

BOB - fena Beatrix od Jakubského rybníka

maj. Josef Sojka

PSI
FENY
třída štěňat
třída štěňat
Ammer Ikar´s Flight - Velmi nadějný 1
Altaelva Ikar´s Flight - Velmi nadějná 1, BIS Puppy 2
třída mladých Andorra Dotty Dogs - Velmi nadějná 2
Acheron Ater Traicon - Velmi dobrý třída mladých
Alfalex Justin Enjoy the World - Výborný 1, CAJC, Klubový vítěz mladých Amazonetta Anima Traicon - Velmi dobrá
Bertold od Jakubského rybníka - Výborný 4 Babetta od Jakubského rybníka - Výborná 4
Canouan Forward to Maktoob - Velmi dobrý Beatrix od Jakubského rybníka - Výborná 1, CAJC, Nejlepší mladý jedic, BOB, BIS Junior, BIS
Carpinus of Klamar Garden - Výborný 3 Blair Witch Dragons Manor - Výborná
Idol Jack od Stroupinského potoka - Výborný 2 Bonita od Jakubského rybníka - Výborná 2
mezitřída Bridget Jones Dragons Manor - Velmi dobrá
Giulian z Větrné paseky - Výborný 2, res CAC Camelia of Klamar garden - Výborná 3
Goldfever Fire´N Ice - Výborný 1, CAC Gira Bohemia Jewellery - Výborná
třída otevřená Peggy ze Šipší - Velmi dobrá
Brit z Lipových dolin - Výborný 2, res CAC mezitřída
Harri od Stroupinského potoka - Výborný 1, CAC, Klubový vítěz Trimere Touch Of Spice - Výborná 1, CAC
Jasan z Křížových alejí - Velmi dobrý 3 třída otevřená
třída pracovní Adina od Jakubského rybníka - Výborná 2, res CAC
Berberis of Klamar garden - Výborný 1, CAC Azalea of Klamar garden - Výborná 1, CAC
Jenda z Křížových alejí - Výborný 2, res CAC Izzy z Křížových alejí - Velmi dobrá 3
třída šampionů třída pracovní
Buxus of Klamar garden - Výborný 1, CAC Adored Aiven Rockdale - Výborná 1, CAC
Winterwater Creek´s Dream Wizard - Výborný 2, res CAC Betula of Klamar garden - Výborná 2, res CAC
třída veteránů Brazen Bethany Rockdale - Výborná 3
Aran od Stroupinského potoka - Výborný 1 Comtesa od Kamenné báby - Dobrá
  Eila od Škrabalky - Výborná 4
  třída šampionů
  Alexis Dragons Manor - Výborná 3
  Arabica Tiferet - Výborná 2, res CAC
  Begonia of Klamar garden - Výborná 1, CAC, Klubový vítěz
  třída veteránů
  Ciboulette de Syringa - Výborná 1, Nejlepší veterán , BIS veterán

 

 

 

 

 

MVP České Budějovice - 23.4.2011

Rozhodčí: Beradze Iuza (GEO)

BOB - fena Betula of Klamar Garden

maj. Markéta Děkánková

PSI
FENY
třída dorost
třída mladých
Ruthless Hammond z Zaglebia - Velmi nadějný 1
Beatrix od Jakubského rybníka - nenastoupila
třída otevřená třída pracovní
Charles od Stroupinského potoka - Výborný 1, CAC, res CACIB Betty z Lipových dolin - Výborná 2, res CAC
Crownmaple Heartbreaker - Dobrý Brazen Bethany Rockdale - Výborná 1, CAC, res CACIB
třída pracovní třída šampionů
Greenwich Magic Street - Výborný 1, CAC Betula of Klamar Garden - Výborná 1, CAC, CACIB, BOB, BIG 4
třída šampionů Freedom Magic Street - Výborná 2, res CAC
Winterwater Creek´s Dream Wizard - Výborný 1, CAC, CACIB  
třída veteránů  
Needham´s Star of The Game - Výborný 1, Nejlepší veterán

 

 

 

NVP Ostrava - 9.4.2011

Rozhodčí: Zdeněk Antonovič

BOB - pes Night Prince Avendesora

maj.

PSI
FENY
třída dorost
třída mladých
Ruthless Stig z Zaglebia - Velmi nadějný 1
Bridget Jones Dragons Manor - Výborná 2
třída mladých Dragons Sing Blue Savannah Tamaam - Velmi dobrá 3
Alfalex Justin Enjoy The World - Výborný 1, CAJC, Nejlepší junior Gira Bohemia Jewellery - Výborná 1, CAJC
Cyrus z Holubího lesa - Dobrý mezitřída
Falco od Škrabalky - Výborný 2 Essey Bohemia Jewellery - Výborná 1, CAC
třída otevřená třída otevřená
Bimbik´s Deniz - Výborný 1, CAC Dáma od Kamenné báby - Velmi dobrá 3
třída pracovní Tiamant Happy Lady - Výborná 1, CAC, Národní vítěz
Darwin Bohemia Jewellery - Výborný 2, res CAC Casey Bohemia Jewellery - Výborná 2
Exy z Větrné paseky - Výborný 1, CAC třída pracovní
třída šampionů Adored Aiven Rockdale - Výborná 1, CAC
Night Prince Avendesora - Výborný 1, CAC, Národní vítěz, BOB, BIG V
Alhambra Peter Kay - Velmi dobrý 2  
třída veteránů  
Needham´s Star of The Game - Výborný 1, Nejlepší veterán  

 

 

MVP Brno - 6.2.2011

Rozhodčí: P. Iversen (N)

BOB - fena High Score Blondes Have More Fun

maj. Banaszak-Kulka Agnieszka

PSI
FENY
třída mladých
třída dorost
Idol Jack od Stroupinského potoka - Výborný 1
Beatrix od Jakubského rybníka - Velmi nadějná 1
Arthur King z Loňského léta - Výborný 2 třída mladých
mezitřída Cassiopeia z Holubího lesa - Výborná 2
Fire n´Ice Goldfever - Výborný 1, CAC, res CACIB High Score Blondes Have More Fun - Výborná 1, CAJC, Nejlepší junior, BOB
Greenwich Magic Street - Velmi dobrý 2 třída otevřená
třída otevřená Hanny od Stroupinského potoka - Velmi dobrá 1
Charles od Stroupinského potoka - Výborný 1 třída pracovní
třída šampionů Adored Aiven Rockdale - Výborná 1
Buxus of Klamar garden - Výborný 1, CAC, CACIB třída šampionů
třída veteránů Adored Althea Rockdale - Výborná 2
Needham´s Star of The Game - Výborný 1
High Score Top Model - Výborná 1, CAC, CACIB

 

 

 

MVP Brno - 5.2.2011

Rozhodčí: Lundgren Bertil (SE)

BOB - fena High Score Top Model

maj. Banaszak-Kulka Agnieszka

PSI
FENY
třída mladých
třída dorost
Idol Jack od Stroupinského potoka - nenastoupil
Bridget Jones Dragons Manor - Velmi nadějná 1
mezitřída ADragons Sing Blue Savannah Tamaam - Velmi nadějná 2
Greenwich Magic Street - Velmi dobrý 1 třída mladých
třída pracovní Cassiopeia z Holubího lesa - Výborná 2
Winterwater Creek´s Dream Wizard - Výborný 1, CAC, CACIB
Gloria z Větrné paseky - Velmi dobrá 3
třída šampionů High Score Blondes Have More Fun - Výborná 1, CAJC, Nejlepší junior
Buxus of Klamar garden - nenastoupil třída pracovní
třída veteránů Betula of Klamar Garden - Výborná 1, CAC, res CACIB
Needham´s Star of The Game - Výborný 1, Nejlepší veterán
třída šampionů
Adored Althea Rockdale - Výborná 3
Begonia of Klamar garden - Výborná 2, res CAC
  High Score Top Model - Výborná 1, CAC, CACIB, BOB

 

 

 

NVP Olomouc 07.01.2011

Rozhodčí: Štefan Štéfik (SK)

BOB - pes Ruthless Mr Marty z Zaglebia

maj.

PSI
FENY
třída dorost
třída dorost
Justin Enjoy The World Alfalex - Velmi nadějný 1, Nejlepší dorost
Blair Witch Dragons Manor - Nenastoupila
třída mladých třída mladých
Ruthless Mr Marty z Zaglebia - Výborný 1, CAJC, BOB Antonia z Loňského léta - Nenastoupila
mezitřída Cassiopeia z Holubího lesa - Diskvalifikována
Ruthless Mr Seven z Zaglebia - Velmi dobrý 1
mezitřída
Ruthless Vuiton z Zaglebia - Velmi dobrý 2 Ruthless Bridget z Zaglebia - Výborná 1, CAC, Národní vítěz
třída otevřená
Essey Bohemia Jewellery - Velmi dobrá 2
Ebony z Větrné paseky - Výborný 1, CAC, Národní vítěz třída otevřená
Mauricius Ruthless - Velmi dobrý 2
Adored Aiven Rockdale - Velmi dobrá 1
Bastien z Lovoše - Nenastoupil třída pracovní
třída pracovní
Casey Bohemia Jewellery - Velmi dobrá 1
Exy z Větrné paseky - Velmi dobrý 1 Charm Me Truly Tamaam - Velmi dobrá 2
Darwin Bohemia Jewellery - Velmi dobrý 2 třída šampionů
třída šampionů Foxup Fine Romance - Výborná 1, CAC
Art Dragons Manor - Výborný 1, CAC  
třída veteránů  
Needham´s Star of The Game - Výborný 1, Nejlepší veterán

pardubice