VÝSLEDKY VÝSTAV 2010

MVP České Budějovice 9.10.

NVP Brno 25.9.

MVP Mladá Boleslav 28.8.

NVP Mladá Boleslav 17.7.

MVP Brno 19.6.

KV Brno 13.6.

SV Brno 12.6.

NV Klatovy 5.6.

MVP Litoměřice 22.5.

MVP Praha 1.5.

MVP České Budějovice 24.4.

NVP Ostrava 10.4.

MVP Brno 7.2.

MVP Brno 6.2.

NVP Olomouc 9.1.

 

9.10. MVP České Budějovice

Rozhodčí: Pavel Šulcek

BOB - fena ARABICA TIFERET

maj. Michaela Severová

PSI
FENY
mezitřída
třída štěňat
Greenwich Magic Street - V1, CAC Bridget Jones Dragons Manor - VN1
třída otevřená mezitřída
Charles od Stroupinského potoka - V1, CAC, res CACIB Linmoor Back on Track - V1, CAC, res CACIB
třída pracovní Brazen Bethany Rockdale - V2, res CAC
Faro od Stroupinského potoka - V1, CAC třída otevřená
třída šampionů Emi z Úpatí džbánu - D3
Night Prince Avendesora - V1, CAC, CACIB Hanny od Stroupinského potoka - V1, CAC
  Jáva z Křížových alejí - VD2
  třída pracovní
  Ester z Úpatí džbánu - VD1
třída šampionů
Alexis Dragons Manor - V2, res CAC
Arabica Tiferet - V1, CAC, CACIB, BOB, BIG3

 

 

 

 

25.9. NVP Brno

Rozhodčí: Miroslav Václavík

BOB - fena ADORED ARIETHA ROCKDALE

maj. Šárka Zádrapová

PSI
FENY
třída mladých
mezitřída
Arthur King z Loňského léta - V3 Ruthless Bridget z Zaglebia - V1, CAC
East Bohemia Jewellery - V2 třída otevřená
Mr Seven Ruthless z Zaglebia - V1, CAJC Adored Arietha Rockdale - V1, CAC, NV, BOB, BIG 5
mezitřída Elli Bohemia Jewellery - VD2
Greenwich Magic Street - V1, CAC, NV třída pracovní
Adamant´s Show Me Heaven - V1, CAC

 

28.8. MVP Mladá Boleslav

Rozhodčí: Miloš Kašpar

BOB - fena ARABICA TIFERET

maj. Michaela Severová

PSI
FENY
třída pracovní
třída otevřená
Rambo della Guiliana - VD 1 Diana z Větrné paseky - V1, CAC
třída šampionů třída pracovní
Avennicus Tiferet - V1, CAC, CACIB Adored Aiven Rockdale - V1, CAC, res CACIB
třída šampionů
Alexis Dragons Manor - nenastoupila
Arabica Tiferet - V1, CAC, CACIB, BOB

 

 

17.7. NVP Mladá Boleslav

Rozhodčí: JUDr. B. Jindřichovský

BOB - pes Damien od Kamenné báby

maj. M.Kadlecová + Martin Mareš

PSI
FENY
třída mladých
třída mladých
Damien od Kamenné báby - V1, CAJC, Njelepší mladý jedinec, BOB Agness Wicca - V2
otevřená Brazen Barathea Rockdale - V1, CAJC
Source of Power Three Ponds Valley - D mezitřída
Betty z Lipových dolin- V1, CAC
třída otevřená
Ebigeil z Větrné paseky - V1, CAC
  Daiana z Větrné paseky - V2, res CAC
  třída pracovní
  Anny z Lipových dolin - V1, CAC, NV
  třída šampionů
  Dixi z Křížových alejí - V1, CAc

 

 

19.6. MVP Brno

Rozhodčí: Josef Němec

BOB - pes Ruthless Vuiton z Zaglebia

maj.

PSI
FENY
třída mladých
třída mladých
Ruthless Vuiton z Zaglebia - V1, CAJC, Njelepší mladý jedinec, BOB Brazen Bathory Rockdale - V1, CAJC
mezitřída
mezitřída
Benn z Lipových dolin - V1, CAC, res CACIB Betty z Lipových dolin- V1, CAC, CACIB
třída otevřená Adored Arietha Rockdale - V2, res CAC
Erwin od Škrabalky - V1, CAC třída šampionů
třída šampionů Dixi z Křížových alejí - V1, CAC, res CACIB
Lancelot Ruthless - V1, CAC, CACIB
 

 

 

13.6. KLUBOVÁ VÝSTAVA KCHLS - Brno

Rozhodčí: Frank W Bjerklund (NOR)

BOB - fena Adored Althea Rockdale

maj.

PSI
FENY
třída štěňat
třída štěňat
Night In Paradise Darrem Canis - Velmi nadějný 1, BIS -baby
Night And Day Darrem Canis - Velmi nadějná 1
Buena Vista Kotyledon - Velmi nadějná 2
třída dorost třída dorost
Ezav zo Srnčej doliny - Velmi nadějný 1 Subarstick´s Brightest Moment - Velmi nadějná 1
Giulian z Větrné paseky - Velmi nadějný 2 Lordsett Jennifer Grey - Nadějná 2
třída mladých třída mladých
Fire´N Ice Goldfever - výborný 1, CAJC, Klubový vítěz mladých Linmoor Back On Track - Výborná 1, CAJC, Klubový vítěz mladých, BIS Junior III.
mezitřída True Tempetation Three Ponds Valley - Výborná 2
Charles od Stroupinského potoka - Výborný 1, CAC Brazen Bathory Rockdale - Výborná 3
Source of Power Three Ponds Valley - Výborný 2 Brazen Barathea Rockdale - Výborná 4
Darwin Bohemia Jewellery - Výborný 3
Sieger´s Real 2 You - Výborná
Brazen Barthok Rockdale - Velmi dobrý 4 Essey Bohemia Jewellery - Velmi dobrá
třída otevřená mezitřída
Harri od Stroupinského potoka - Výborný 1, CAC, Klubový vítěz Adored Althea Rockdale - Výborná 1, CAC, Klubový vítěz, BOB, BIS III.
třída otevřená Lordsett Grace Kelly - výborná 2, res CAC
Harri od Stroupinského potoka - Výborný 1, CAC Adored Aiven Rockdale - Výborná 3
Ebony z Větrné paseky - Výborný 2 Adored Arietha Rockdale - Velmi dobrá 4
Casey Bohemia Jewellery - Velmi dobrá
Bumble Bee Tamaam - Velmi dobrý 3 třída otevřená
Ergus z Větrné paseky - Velmi dobrý 4 Magic Mist Three Ponds Valley - Výborná 1, CAC
třída pracovní Ebigeil z Větrné paseky - Velmi dobrá 2
Buxus of Klamar Garden - Výborný 1, CAC, BIS pracovní Enny od Škrabalky - Velmi dobrá 3
Frin od Stroupinského potoka - Výborný 2 třída pracovní
Exy z Větrné paseky - Výborný 3 Arabica Tiferet - Výborná 1, CAC,
Snooker Shalimar - Výborný 4 Eila od Škrabalky - Výborná 2
Grand Master Adea - Velmi dobrý Freedom Magic Street - Výborná 3
třída šampionů Aquila My Star Kotyledon - Výborná 4
Lordsett My Magic Boy - Výborný 1, CAC třída šampionů
třída veteránů Charm Us Now Tamaam - Výborná 1, CAC
Aran od Stroupinského potoka - Výborný 1 Azalea of Klamar Garden - Výborná 2, res CAC

 

 

 

12.6. SPECIÁLNÍ VÝSTAVA KCHLS - Brno

Rozhodčí: Stig Arne Kjellevold (NOR)

BOB - pes Buxus of Klamar Garden

maj. Martina Hladká

PSI
FENY
třída štěňat
třída štěňat
Night In Paradise Darrem Canis - Velmi nadějný 1, BIS -byby II. místo
Night And Day Darrem Canis - Velmi nadějná 1
třída dorost třída dorost
British Secret Strenuous of Vitányi - Velmi nadějný 1 British Secret Strenuous of Vitányi - Velmi nadějná 1
Ezav zo Srnčej doliny - Velmi nadějný 2 Subarstick´s Brightest Moment - Velmi nadějná 2
Giulian z Větrné paseky - Velmi nadějný 3 třída mladých
třída mladých Linmoor Back On Track - Výborná 1, CAJC, Vítěz speciální výstavy mladých, BIS Junior III.
Brazen Brazeth Rockdale - Velmi dobrý 2 Brazen Bathory Rockdale - Výborná 2
Fire´N Ice Goldfever - Výborný 1, CAJC, Vítěz speciální výstavy mladých True Tempetation Three Ponds Valley - Výborná 3
mezitřída Brazen Barathea Rockdale - Výborná 4
Charles od Stroupinského potoka - Výborný 1, CAC
Sieger´s Real 2 You - Výborná
Source of Power Three Ponds Valley - Výborný 2 Essey Bohemia Jewellery - Velmi dobrá
Darwin Bohemia Jewellery - Výborný 3 mezitřída
Brazen Barthok Rockdale - Dobrý Adored Althea Rockdale - Výborná 1, CAC
třída otevřená Lordsett Grace Kelly - výborná 2, res CAC
Harri od Stroupinského potoka - Výborný 1, CAC Adored Aiven Rockdale - Výborná 3
Winterwater Creek´s Dream Wizard - Výborný 2 Adored Arietha Rockdale - Velmi dobrá 4
Ebony z Větrné paseky - Výborný 3 třída otevřená
Bumble Bee Tamaam - Velmi dobrý 4 Magic Mist Three Ponds Valley - Výborná 1, CAC
třída pracovní Ebigeil z Větrné paseky - Velmi dobrá 2
Berberis of Klamar Garden - Výborný 1, CAC Enny od Škrabalky - Velmi dobrá 3
Snooker Shalimar - Výborný 2, res CAC třída pracovní
Frin od Stroupinského potoka - Výborný 3 Arabica Tiferet - Výborná 1, CAC, BIS pracovní II.
Exy z Větrné paseky - Velmi dobrý 4 Freedom Magic Street - Výborná 2, res CAC
Grand Master Adea - Velmi dobrý Casey Bohemia Jewellery - Velmi dobrá 3
Ibram z Křížových alejí - Dobrý Aquila My Star Kotyledon - Velmi dobrá 4
třída šampionů třída šampionů
Buxus of Klamar Garden - Výborný 1, CAC, Vítěz speciální výstavy, BOB, BIS II. Azalea of Klamar Garden - Výborná 1, CAC, Vítěz speciální výstavy
Lordsett My Magic Boy - Výborný 2 Charm Us Now Tamaam - Výborná 2, res CAC
třída veteránů Eila od Škrabalky - Výborná 3
Aran od Stroupinského potoka - Výborný 1, Nejlepší veterán , BIS Veterán II.  

 

 

 

5.6. NVP Klatovy

Rozhodčí: MVDr. Nosek

BOB - pes Ibram z Křížových alejí

maj. Jan Erhart

PSI
FENY
třída mladých
třída mladých
Greenwich Magic Street - V1, CAJC, Betty z Lipových dolin - V1, CAJC, Nejlepší mladý jedinec
Chuck z Vajlenky - V 2 mezitřída
třída pracovní
Bessy z Lipových dolin - V1, CAC
Ibram z Křížových alejí - V1, CAC Národní vítěz, BOB, BIG 4 třída pracovní
třída šampionů Chandra z Křížových alejí - V1, CAC, Národní vítěz
Avennicus Tiferet - V1, CAC

 

 

 

MVP Litoměřice – 22.05.2010

Rozhodčí: Anna Goldfussová

BOB - pes Darwin Bohemia Jewellery

maj.

PSI
FENY
třída mladých
třída mladých
Fergie Bohemia Jewellery - V1, CAJC Agnes Wicca - VD4
Chuck z Vajlenky - VD2
Betty z Lipových dolin- V1, CAJC, Nejlepší mladý jedinec
mezitřída Brazen Barathea Rockdale - V3
Darwin Bohemia Jewellery - V1, CAC, CACIB, BOB, BIG II. Essey Bohemia Jewellery - V2
třída otevřená třída otevřená
Carlos Bohemia Jewellery - V1, CAC Diana z Větrné paseky - VD1
třída pracovní Ebigeil z Větrné paseky - VD2
Áres Bohemia Jewellery - V1
třída pracovní
třída šampionů Casey Bohemia Jewellery - V1, CAC
Azzy Bohemia Jewellery - V1, CAC, res CACIB
třída šampionů
  Dixi z Křížových alejí - V2, res CAC
 
Eila od Škrabalky - V1, CAC, CACIB

 

 

 

MVP Praha – 1.05.2010

Rozhodčí: Z. Antonovič

BOB - pes Charles od Stroupinského potoka

maj. Josef Sojka

PSI
FENY
třída mladých
třída mladých
Greenwich Magic Street- V1
Betty z Lipových dolin- V1, CAJC, Nejlepší mladý jedinec
Frinn Bohemia Jewellery - V2 Essey Bohemia Jewellery - V2
Chuck z Vajlenky - VD3 Brazen Barathea Rockdale - VD3
mezitřída mezitřída
Charles od Stroupinského potoka - V1, CAC, CACIB, BOB Adored Aiven Rockdale - V1, CAC, CACIB
Darwin Bohemia Jewellery - V2, res CAC Juda z Křížových alejí - VD2
Winterwater Creek´s Daredevil - VD3 Cintie Bohemia Jewellery - VD3
třída otevřená
třída otevřená
Crownmaple Heartbreaker - V1, CAC Catlin Bohemia Jewellery - VD1
třída pracovní
třída pracovní
Frin od Stroupinského potoka - V1, CAC Arabica Tiferet - V1, CAC
Ibram z Křížových alejí - V2, res CAC
Chandra z Křížových alejí - V2, res CAC
třída šampionů třída šampionů
Buxus of Klamar Garden - V1, CAC, res CACIB Eila od Škrabalky - V1, CAC, res CACIB

Begonia of Klamar garden - V2, res CAC

 

 

 

 

 

MVP České Budějovice – 24.04.2010

Rozhodčí: J. Bendová

BOB - pes Harri od Stroupinského potoka

maj. Josef Sojka

PSI
FENY
třída mladých
třída mladých
Greenwich Magic Street- V1, CAJC
Brazen Bathory Rockdale - V1, CAJC, Nejlepší mladý jedinec
Chuck z Vajlenky - V2 Betty z Lipových dolin - V2
Artush Wicca - nenastoupil Brazen Bethany Rockdale - V3
mezitřída Ruthless Valentine z Zagłębia - VD4
Harri od Stroupinského potoka - V1, CAC, CACIB, BOB, BIG II Agness Wicca - nenastoupila
Benn z Lipových dolin - V2, res CAC mezitřída
Winterwater Creek´s Daredevil - V3 Brita z Lipových dolin - V1, CAC
třída otevřená
Hanny od Stroupinského potoka - V2, res CAC
Crownmaple Heartbreaker - V1, CAC Bessy z Lipových dolin - V3
třída pracovní
Juda z Křížových alejí - vyloučena pro výšku
Ibram z Křížových alejí - V1, CAC, res CACIB třída otevřená
Arabica Tiferet - V1, CAC, res CACIB
třída pracovní
Alexis Dragons Manor - V1, CAC, CACIB

Chandra z Křížových alejí - V2, res CAC
třída šampionů
Dixi z Křížových alejí - V1, CAC

 

 

 

NVP Ostrava – 10.04.2010

Rozhodčí: D. Smržová

BOB - pes BRIT OD MALEŠOVSKÉ PŘEHRADY

maj. Bedřich Hoferek

PSI
FENY
třída mladých
třída mladých
Brazen Brazeth Rockdale - V1, CAJC, nejl.mladý
Essey Bohemia Jewellery - V1
Campari Elegantis Venator - VD mezitřída
East Bohemia Jewellery - V2 Adored Althea Rockdale - V1,CAC
Chuck z Vajlenky - VD Darleen Bohemia Jewellery - VD2
Ruthless Vrisco z Zaglebia - VD třída otevřená
Ruthless Vuiton z Zaglebia - V3 Betty od Malešovské přehrady - nenastoupila
mezitřída Elizabet od Škrabalky - V1,CAC
Bret od Malešovské přehrady - V 1, CAC
třída pracovní
třída otevřená Alexis Dragons Manor - V1,CAC,Národní vítěz
Brit od Malešovské přehrady - V1,CAC,Národní vítěz, BOB, BIG 2
Casey Bohemia Jewellery - V2,res.CAC
Ebony z Větrné paseky - V2, res.CAC Gracia vom Jägerbrünnlein - V
My Miracle From Avendesora - V3
třída šampionů
třída pracovní Eila od Škrabalky - V1,CAC
Bastian od Kamenné báby - V2,res.CAC  
Exy z Větrné paseky - V1,CAC
 
Hart od Stroupinského potoka - D  
třída šampionů
Azzy Bohemia Jewellery - V2,res.CAC  
Lordsett My Magic Boy - V1,CAC
 

 

 

 

 

MVP Brno – 07.02.2010

Rozhodčí: M. Kašpar

BOB - fena BEGONIA OF KLAMAR GARDEN

maj. Markéta Děkánková

PSI
FENY
třída mladých
třída mladých
Ruthless Vrisco z Zaglebia - Výborný 1 Adored Aiven Rockdale - Výborná 1
mezitřída mezitřída
Winterwater Creek´s Dream Wizard - Výborný 1, CAC
Bety od Malešovské přehrady - Výborná 1
třída otevřená Ebigeil z Větrné paseky - Velmi dobrá 2
Brit od Malešovské přehrady - Výborný 1, CAC, res CACIB
třída otevřená
Adored Ascari Rockdale - Výborný 2 Begonia of Klamar Garden - Výborná 1, CAC, CACIB, BOB
třída pracovní třída pracovní
Berberis of Klamar Garden - Výborný 1, CAC Betula of Klamar Garden - Výborná 1, CAC, res CACIB
třída šampionů
Buddleja of Klamar Garden - Velmi dobrá 2
Buxus of Klamar Garden - Výborný 1, CAC, CACIB  

 

 

 

 

MVP Brno – 06.02.2010

Rozhodčí: J. Janeková (SK)

BOB - fena BEGONIA OF KLAMAR GARDEN

maj. Markéta Děkánková

PSI
FENY
třída mladých
dorost
Ruthless Vrisco z Zaglebia - Výborný 1, CAJC Sieger´s Real 2 You - Velmi nadějná 1
mezitřída třída mladých
Exy z Větrné paseky - Výborný 1, CAC, res CACIB
Adored Aiven Rockdale - Výborná 1, CAJC, Nejlepší mladý plemene
Foxup Fine Blend - Výborný 2, res CAC Brazen Bernathea Rockdale - Velmi dobrá 2
Grand Master Adea - Výborný 3
mezitřída
třída otevřená Ebigeil z Větrné paseky - Výborná 1, CAC
Adored Ascari Rockdale - Velmi dobrý 2
Foxup Fine Romance - Výborná 2
Ebony z Větrné paseky - Výborný 1, CAC Brita od Malešovské přehrady - Velmi dobrá 3
třída šampionů
třída otevřená
Buxus of Klamar Garden - Výborný 1, CAC, CACIB Begonia of Klamar Garden - Výborná 1, CAC, CACIB, BOB
  Nikita Ruthless z Czarnego Dworu - Výborná 2, res CAC
  třída pracovní
  Alexis Dragons Manor - Výborná 2, res CAC
Betula of Klamar Garden - Výborná 1, CAC, res CACIB

 

 

 

 

NVP Olomouc – 09.01.2010

Rozhodčí: J. Bendová MVDr.

BOB - pes BRIT OD MALEŠOVSKÉ PŘEHRADY

maj. Bedřich Hoferek

PSI
FENY
třída štěňat
třída mladých
Chuck z Vajlenky - nenastoupil
Adored Aiven Rockdale - Výborná 1, CAJC, Nejlepší mladý plemene
třída mladých mezitřída
Ruthless Vrisco z Zaglebia - Výborný 1, CAJC Ruthless Sheron z Czernego Dworu - Výborná 1
mezitřída třída otevřená
Exy z Větrné paseky - Výborný 1, CAC
Enny od Škrabalky - Výborná 1, CAC
Bret od Malešovské přehrady - Výborný 2, res CAC třída pracovní
třída otevřená
Anika Libavské lesy - Výborná 2
Bastien z Lovoše - Výborný 3 Eila od Škrabalky - Výborná 1, CAC, NV
Brit od Malešovské přehrady - Výborná 1, CAC, NV, BOB, BIG
Ebony z Větrné paseky - Výborný 2, res CAC  
třída šampionů
Avennicus Tiferet - nenastoupil