VÝSLEDKY VÝSTAV 2009

MVP Praha 07.11.2009

MVP České Budějovice 24.10.2009

NV Brno 17.10.2009

MVP Mladá Boleslav 29.8.2009

NVP Mladá Boleslav 18.7.2009

MVP Brno - 27.6.2009

Národní výstava Klatovy - 13.06.2009

Klubová výstava KCHLS - 31.5.2009

Evropská výstava španělů ESA - 30.5.2009

MVP Litoměřice - 23.05.2009

MVP Praha - 01.05.2009

MVP České Budějovice - 25.04.2009

MVP Brno – 08.02.2009

MVP Brno – 07.02.2009

NVP Olomouc – 10.01.2009

 

MVP PRAHA – 07.11.2009

Rozhodčí: Petr Studeník

BOB - pes BRIT OD MALEŠOVSKÉ PŘEHRADY

maj. Bedřich Hoferek

PSI
FENY
třída štěňat
třída štěňat
Chuck z Vajlenky - Velmi nadějný 2
Fanny Bohemi Jewellery - Nadějná 1
Greenwich Magic Street - Velmi nadějný 1 třída dorostu
třída dorostu Brazen Bethany Rockdale - Nadějná 2
Artush Wicca - Nadějný 1 Emery Bohemia Jewellery - Velmi nadějná 1
třída mladých
třída mladých
Charles od Stroupinského potoka - Výborný 1, CAJC Bora od Malešovské přehrady - Výborná 3
mezitřída
Betty od Malešovské přehrady - Výborná 1, CAJC, Nejlepší mladý jedinec
Ergus z Větrné paseky - Velmi dobrý 3 Adored Aiven Rockdale - Výbroná 2
Brit od Malešovské přehrady - Výborná 1, CAC, CACIB, BOB, BIG
Casey Bohemia Jewellery - Výborná 4
Harri od Stroupinského potoka - Výborný 2
mezitřída
Foxup Fine Blend - nenastoupil
Ebigeil z Větrné paseky - Velmi dobrá 1
třída otevřená třída pracovní
Garp z Rohozenských bořin - Výborný 1
Cecilka z Křížových alejí - nenastoupila
Eila od Škrabalky - Velmi dobrá 2
  Cedra od Stroupinského potoka - Výborná 1

 

 

MVP ČESKÉ BUDĚJOVICE – 24.10.2009

Rozhodčí: Pavel Šulcek

BOB - pes HARRI OD STROUPINSKÉHO POTOKA

maj. Josef Sojka

PSI
FENY
třída štěňat
třída dorostu
Chuck z Vajlenky - Velmi nadějný 1
Brazen Bethany Rockdale - Velmi naděná 2
třída mladých
Essey Bohemia Jewellery - Velmi nadějná 1
Charles od Stroupinského potoka - Výborný 2 třída mladých
Darney Bohemia Jewellery - Dobrý 3
Bessy z Lipových dolin - Výborná 2
Winterwater Creek´s Dream Wizard - Výborný 1, CAJC Betty od Malešovské přehrady - Výborná 1, CAJC
mezitřída
Bora od Malešovské přehrady - Velmi dobrá 4
Harri od Stroupinského potoka - Výborný 1, CAC, CACIB, BOB, BIG
Cammie Bohemia Jewellery - Velmi dobrá
třída otevřená
Casey Bohemia Jewellery - Výborná 3
Brit od Malešovské přehrady - Výborná 1, CAC, res CACIB mezitřída
třída pracovní
Eila od Škrabalky - Výborná 1, CAC, res CACIB
Berberis of Klamar Garden - Výborný 1, CAC třída otevřená
  Ambra z Raklesu - Velmi dobrá 3
  Arabica Tiferet - Výborná 2, res CAC
  Begonia of Klamar Garden - Výborná 1, CAC, CACIB
  Dixi z Křížových alejí - nenastoupila
  třída pracovní
  Alexis Dragons Manor - Výborná 2, res CAC
  Anny z Lipových dolin - Velmi dobrá 4
  Betula of Klamar Garden - Výborná 1, CAC
  Cecilka z Křížových alejí - Výborná 3
  třída šampionů
  CH Azalea of Klamar Garden - Výborná 1, CAC
  třída veteránů
  ICH Ciboulette de Syringa - Výborná 1, Nejlepší veterán, BIS I. veterán

 

 

 

NV Brno – 17.10.2009

Rozhodčí: Pavel Šulcek

BOB - pes HARRI OD STROUPINSKÉHO POTOKA

maj. Josef Sojka

PSI
FENY
třída štěňat
třída štěňat
Chuck z Vajlenky - Velmi nadějný 1
Engee Bohemia Jewellery - Nadějná 1
třída mladých
třída dorostu
Charles od Stroupinského potoka - Výborný 1, CAJC, Nejlepší mladý jedinec Brazen Bathory Rockdale - Velmi naděná 1
Dusty Bohemia Jewellery - Velmi dobrý 2
třída mladých
mezitřída
Adored Aiven Rockdale - Výborná 1, CAJC
Brit od Malešovské přehrady - Výborná 2, res CAC
Betty od Malešovské přehrady - nenastoupila
Dagris z Větrné paseky - nenastoupil
mezitřída
Ebony z Větrné paseky - Velmi dobrý 3 Ruthless Sheron z Czernego Dworu - Velmi dobrá 1
Harri od Stroupinského potoka - Výborný 1, CAC, NV, BOB, BIG, BOD II.
třída otevřená
třída pracovní Dixi z Křížových alejí - nenastoupila
Benjamin od Kamenné báby - Velmi dobrý 1

 

 

 

MVP Mladá Boleslav – 29.08.2009

Rozhodčí: Ing. Jaromír Dostál DrSc

BOB - fena LORDSETT SIMPLY UNIQUE

maj. Szydlowscy A.M. (PL)

PSI
FENY
třída mladých
třída mladých
Brit od Malešovské přehrady - Výborná 1, CAJC Nejlepší mladý jedinec
Adored Aiven Rockdale - Výborná 3
Darwin Bohemia Jewellery - Velmi dobrá 3
Betty od Malešovské přehrady - Výborná 2
Exy z Větrné paseky - Výborná 2
Casey Bohemia Jewellery - Výborná 4
mezitřída
Ebigeil z Větrné paseky - Výborná 1, CAJC
Dagris z Větrné paseky - Výborná 2, res CAC, res CACIB
mezitřída
Eaton od Škrabalky - Výborná 3
Eila od Škrabalky - Výborná 2, res CAC
Ebony z Větrné paseky - Výborná 1, CAC, CACIB
Lordsett Simply Unique - Výborná 1, CAC, CACIB, BOB, BIS III
třída otevřená třída pracovní
Keltic Storm Darrem Canis - Velmi dobrá 2 Aprilica Tiferet - Výborná 2, res CAC
Rambo della Giuliana - Výborná 1, CAC Dixi z Křížových alejí - Výborná 1, CAC
  třída šampionů
  Azalea of Klamar Garden - Výborná 1, CAC, res CACIB

 

 

NVP Mladá Boleslav – 18.07.2009

Rozhodčí: Joanna Szczepanská-Korpetta /PL/

BOB - fena ACACIA OF KLAMAR GARDEN

maj. Olina Kulhavá

PSI
FENY
třída mladých
třída mladých
Brit od Malešovské přehrady - Výborná 1, CAJC Nejlepší mladý jedinec
Betty od Malešovské přehrady - Výborná 1, CAJC
mezitřída
Bora od Malešovské přehrady - Výborná 3
Dagris z Větrné paseky - Výborná 1
Ebigail z Větrné paseky - Výborná 2
třída otevřená
mezitřída
Garp z Rohozenských bořin - Výborná 1, CAC, Národní vítěz
Amálie od Jakubského rybníka - Výborná 1, CAC
třída otevřená
Arabica Tiferet - nenastoupila
  třída pracovní
  Anny z Lipových dolin - Výborná 3
  Aprilica Tiferet - Výborná 1, CAC
  Borča z Větrné paseky - Výborná 2, res CAC
  Dixi z Křížových alejí - Výborná 4
  třída šampionů
Acacia of Klamar Garden - Výborná 1, CAC, Národní vítěz, BOB, BIG 5

 

 

 

MVP Brno – 27.06.2009

Rozhodčí: A. Goldfussová

BOB - pes BUXUS OF KLAMAR GARDEN

maj. Martina Hladká

PSI
FENY
třída mladých
třída mladých
Adored Ascari Rockdale - Velmi dobrá 2
Adored Aiven Rockdale - Výborná 2
Brit od Malešovské přehrady - Výborná 1, CAJC - Nejlepší mladý pes
Betty od Malešovské přehrady - Výborná 4
Muf ze Šipší - Velmi dobrá 3
Eila od Škrabalky - Výborná 1, CAJC
mezitřída
Enny od Škrabalky - Výborná 3
Dagris z Větrné paseky - Výborná
Jáva z Křížových alejí - Dobrá
třída šampionů
třída otevřená
Buxus of Klamar Garden - Výborná 1, CAC, CACIB, BOB, BIG, BOD
Begonia of Klamar Garden - Výborná 1, CAC, CACIB
  Charm Me Truly Tamaan - Výborná 2, res CAC
  třída pracovní
  Cita od Škrabalky - Výborná 1, CAC, res CACIB
Dixi z Křížových alejí - Velmi dobrá 2

 

 

 

 

NVP Klatovy –13.06.2009

Rozhodčí: P. Studeník

BOB - pes HARRI OD STROUPINSKÉHO POTOKA

maj. Josef Sojka

PSI
FENY
třída mladých
třída mladých
Harri od Stroupinského potoka - V1, CAJC, BOB, BIG Junior, BIG
Eila od Škrabalky - V1, CAJC
třída otevřená
třída otevřená
Ibram z Křížových alejí - V1, CAC
Arabica Tiferet - V1, CAC, Národní vítěz
Avennicus Tiferet - V2, res CAC
Celly od Kamenné báby - V3
Lord Hadí vrch - V3
Inka z Křížových alejí - V2, res CAC
třída pracovní
třída pracovní
Frin od Stroupinského potoka - V1, CAC, Národní vítěz
Cecilka z Křížových alejí - nenastoupila

 

 

 

Zhodnocení Evropské výstavy španělů a Klubové výstavy KCHLS z pohledu rozhodčích

Předně bychom chtěli s Frances poděkovat za pozvání do České republiky. Byla to pro nás čest, že jsme mohli posuzovat na tak prestižních výstavách španělů.

Rádi bychom poděkovali vystavovatelům, kteří naše názory a rozhodnutí brali sportovně, a velké díky patří personálu v kruhu, který odváděl profesionální práci.

Pokud v Čechách máte takové anglické špringršpaněly, které jsme měli možnost posuzovat, pak můžeme říct, že se váš chov ubírá správným směrem.

A nyní v detailu:
Hlavy, které jsme viděli, měly vcelku dobrý tvar, bohužel většinou jsme u nich postrádali ten sladký, typický výraz.
Všeobecně feny měly lepší kvalitu než psi, ale byly trošku vyšší, než by měly.
Většina vystavených špringrů měla slušnou přední frontu s dobře položenou lopatkou a správnou délkou ramene, na druhou stranu dobře zaúhlené zadní běhy s dobrou šířkou bérce a krátkými patami byly spíš raritou.
Převážná většina měla výbornou sílu kostry a velmi solidní substanci.
Celková prezentace byla na slušné úrovni, ale přesto jsme viděli několik vystavovatelů, kteří vzhledem ke špatnému handlingu svému psovi spíš uškodili, než pomohli.

Frances and Bob Jacksons

Klubová výstava španělů KCHLS – 31.05.2009

Rozhodčí: Bob Jackson (UK)

BOB - fena Bogaloo´s Blessed Signes

maj. Tóth Csongor

 

PSI

třída mladých psi

Brit od Malešovské přehrady - výborná 1, CAJC, Klubový vítěz mladých

Adored Ascari Rockdale - výborná 4

Brit od Malešovské přehrady - výborná 1, CAJC, Klubový vítěz mladých

Ebony z Větrné paseky - výborná 2
Exy z Větrné paseky - výborná 3
Foxup Fine Blend - nenastoupil
mezitřída psi

Lordsett Seventh Heaven - výborná

třída otevřená psi

Frin od Stroupinského potoka - výborná 1, CAC

Avennicus Tiferet - velmi dobrá 4

Frin od Stroupinského potoka - výborná 1, CAC

Iago de Syringa - výborná 3
Ibram z Křížových alejí - velmi dobrá
Whisborne Viking Voyager - výborná 2, res CAC

třída pracovní psi

Buxus of Klamar Garden - výborná 1, CAC, Klubový vítěz

Agus z Větrné paseky - výborná 2

Buxus of Klamar Garden - výborná 1, CAC, Klubový vítěz

Friendly Magic Street - nenastoupil
třída vítězů psi

Mariposa´s Aldabaran - výborná 1, CAC

Bimbik´s Bade - výborná 3
Lordsett My Magic Boy - výborná 4

Mariposa´s Aldabaran - výborná 1, CAC

Primrose Highlander - výborná 2, res CAC
třída veteránů psi
Aran od Stroupinského potoka - výborná 1, Nejlepší veterán

 

FENY

třída štěňat feny

Betty z Lipových dolin - nadějná
dorost feny
Casey Bohemia Jewellery - nadějná

třída mladých feny

Adored Airen Rockdale - výborná 3
Adored Althea Rockdale - výborná 2
Adored Arietha Rockdale - nenastoupila
Aida od Račího lomu - dobrá
Betty od Malešovské přehrady - výborná 4
Eila od Škrabalky - velmi dobrá
Emi z Úpatí džbánu - velmi dobrá
Ester z Úpatí džbánu - velmi dobrá
Jáva z Křížových alejí - dobrá

Peasblossom Caress
výborná 1, CAJC, Klubový vítěz mladých

mezitřída feny

Bogaloo´s Blessed Signes
výborná 1, CAC, Klubový vítěz, BOB, BIS III.

Adina od Jakubského rybníka - výborná 3

Bogaloo´s Blessed Signes
výborná 1, CAC, Klubový vítěz, BOB, BIS III.

Myth of Melusine Darrem Canis - výborná 2, res CAC

třída otevřená feny

Ilona de Syringa - výborná 1, CAC

Amálka z Větrné paseky - nenastoupila
Ambra Libavské lesy - nenastoupila
Aprilica Tiferet - velmi dobrá
Arabica Tiferet - výborná 2, res CAC
Bebonia of Klamar Garden - výborná 3
Hightide´s moment in Time - nenastoupila
Chandra z Křížových alejí - velmi dobrá

Ilona de Syringa - výborná 1, CAC

Izzy z Křížových alejí - velmi dobrá
White Satin v.h. Veense Springertje - výborná 4

třída pracovní feny

Acacia of Klamar Garden - výborná 1, CAC

Acacia of Klamar Garden - výborná 1, CAC

Anny z Lipových dolin - výborná 3
Betula of Klamar Garden - výborná 2, res CAC

třída vítězů feny

Azalea of Klamar Garden - výborná 4
Bogaloo´s X-mas Story - výborná 3
Gaufrette de Syringa - výborná 1, CAC
Primrose Hocus Pocus - nenastoupila
Primrose Hoyden - výborná 2, res CAC
Stardom Special Days - výborná
třída veteránů feny

Ciboulette de Syringa - výborná 1, Nejlepší veterán

Cindy z Rajšlu - nenastoupila

 

 

 

 

 

 

 

Evopská výstava španělé ESA – 30.05.2009

Rozhodčí: Francis Jackson (UK)

BOB - pes HARRI OD STROUPINSKÉHO POTOKA

maj. Josef Sojka

PSI

třída mladých psi

Harri od Stroupinského potoka
výborná 1, CAJC, Evropský vítěz mladých, BOB, BIS junior, BIS

Adored Ascari Rockdale - velmi dobrá
Ebony z Větrné paseky - výborná 3
Exy z Větrné paseky - velmi dobrá 4
Foxup Fine Blend - velmi dobrá

Harri od Stroupinského potoka
výborná 1, CAJC, Evropský vítěz mladých, BOB, BIS junior, BIS

Hart od Stroupinského potoka - dobrá
Source of Power Three Ponds Valley - nenastoupil
Winterwater Creek´s Dream Wizard - výborná 2

mezitřída psi

Berberis of Klamar Garden - výborná 1, CAC

Berberis of Klamar Garden - výborná 1, CAC

Lordsett Seventh Heaven - velmi dobrá 2

třída otevřená psi

Iago de Syringa - výborná 1, CAC

Avennicus Tiferet - velmi dobrá 3

Iago de Syringa - výborná 1, CAC

Ibram z Křížových alejí - dobrá
Whisborne Viking Voyager - výborná 2, res CAC

třída pracovní psi

Faro od Stroupinského potoka - výborná 1, CAC

Bastian od Kamenné báby - velmi dobrá 3
Buxus of Klamar Garden - výborná 2

Faro od Stroupinského potoka - výborná 1, CAC

Friendly Magic Street - nenastoupil

třída vítězů psi

Mariposa´s Aldabaran - výborná 1, CAC, Evropský vítěz

Bimbik´s Bade - výborná 2, res CAC
Lordsett My Magic Boy - výborná 4

Mariposa´s Aldabaran - výborná 1, CAC, Evropský vítěz

Primrose Highlander - výborná 3

 

FENY

třída štěňat feny

Betty z Lipových dolin - nadějná

třída mladých feny

Adored Althea Rockdale
výborná 1, CAJC, Evropský vítěz mladých

Adored Airen Rockdale - výborná 3

Adored Althea Rockdale
výborná 1, CAJC, Evropský vítěz mladých

Adored Arietha Rockdale - odstoupila
Aida od Račího lomu - dobrá
Gracia vom Lägerbrünnlein - dobrá
Peasblossom Caress - výborná 2

mezitřída feny

Bogaloo´s Blessed Signes - výborná 1, CAC, Evropský vítěz


Adina od Jakubského rybníka - výborná 3
Alexis Dragons Manor - výborná 4

Bogaloo´s Blessed Signes - výborná 1, CAC, Evropský vítěz

Myth of Melusine Darrem Canis - výborná 2, res CAC

třída otevřená feny

Ilona de Syringa - výborná 1, CAC

Ambra Libavské lesy - nenastoupila
Aprilica Tiferet - dobrá
Arabica Tiferet - velmi dobrá 4
Begonia of Klamar Garden - výborná 2, res CAC
Hightide´s Moment in Time - nenastoupila
Chandra z Křížových alejí - dobrá

Ilona de Syringa - výborná 1, CAC

Inka z Křížových alejí - dobrá
White Satin v.h. Veense Springertje - výborná 3

třída pracovní feny

Acacia of Klamar Garden - výborná 1, CAC

Acacia of Klamar Garden - výborná 1, CAC

Anny z Lipových dolin - velmi dobrá 3
Betula of Klamar Garden - výborná 2, res CAC

třída vítězů feny

Gaufrette de Syringa - výborná 1, CAC

Azalea of Klamar Garden - výborná 2, res CAC
Bogaloo´s X-mas Story - velmi dobrá 4

Gaufrette de Syringa - výborná 1, CAC

Primrose Hocus Pocus - nenastoupila
Primrose Hoyden - výborná 3
Stardom Special Days - velmi dobrá
třída veteránů feny

Ciboulette de Syringa - výborná 1, Nejlepší veterán, BIS veterán

Cindy z Rajšlu - nenastoupila

 

 

 

 

 

MVP Litoměřice – 23.05.2009

Rozhodčí: P. Šulcek

BOB - pes HARRI OD STROUPINSKÉHO POTOKA

maj. Josef Sojka

PSI FENY
třída dorost třída dorost
Carlos Bohemia Jewellery - VN 1 Cassey Bohemia Jewellery - VN 1
Darwin Bohemia Jewellery - VN 2 třída mladých
třída mladých Ebigeil z Vetrné paseky - V 2
Harri od Stroupinského potoka - V 1, CAJC, BOB Junior, BIG III. Eila od Škrabalky - V 1, CAJC
třída šampionů mezitřída
Buxus of Klamar Garden - V 1, CAC, CACIB
Adina od Jakubského rybníka - V 1, CAC
třída pracovní

Cita od Škrabalky - V 1, CAC

MVP Praha– 01.05.2009

Rozhodčí: MVDr. J. Bendová

BOB - pes HARRI OD STROUPINSKÉHO POTOKA

maj. Josef Sojka

PSI FENY
třída mladých třída mladých
Harri od Stroupinského potoka - výborná 1, CAJC, BOB, BIG Ebigeil z Vetrné paseky - V1,CAJC
mezitřída mezitřída
Ibram z Krížových alejí - V1, CAC, res.CACIB
Alexis Dragons Manor - V1, CAC, CACIB
třída otevřená Chandra z Krížových alejí - VD2
Garp z Rohozenských borin - V2, res.CAC
otevřená
Avennicus Tiferet - V1, CAC, CACIB Arabica Tiferet - V1,CAC, res.CACIB
Izzy z Krížových alejí - neposouzena

MVP České Budějovice – 25.04.2009

Rozhodčí: Miloš Kašpar

BOB - pes BUXUS OF KLAMAR GARDEN

maj. Martina Hladká

PSI FENY
třída mladých mezitřída
Dandy z Větrné paseky - velmi dobrá 2 Alexis Dragons Manor - výborná 1, CAC, res CACIB
Harri od Stroupinského potoka - výborná 1, CAJC, BIS II. Junior Chandra z Křížových alejí - výborná 2
mezitřída třída otevřená
Art Dragons Manor - výborná 1, CAC, res CACIB Ambra Lipavské lesy - výborná 2
Ibram z Křížových alejí - výborná 2 Begonia of Klamar Garden - výborná 1, CAC, CACIB
třída otevřená Chara z Křížových alejí - velmi dobrá 3
Xeram Xarlox z Rajšlu - výborná 1, CAC Mement In Time Hightide´s - dobrá 4
třída pracovní třída pracovní
Friendly Magic Street - dobrá Betula of Klamar Garden - výborná 1, CAC
třída šampionů Gira od Stroupinského potoka - výborná 2
Buxus of Klamar Garden - výborná 1, CAC, CACIB, BOB třída veteránů
Cindy z Rajšlu - výborná 1

Harri od Stroupinského potoka - výborná 1, CAJC, BIS II. Junior

MVP Brno – 08.02.2009

Rozhodčí: MVDr Jindřiška Bendová

BOB - pes ALHAMBRA PETER KAY

maj. ing Darina Mervová

PSI FENY
třída štěňat třída štěňat
Adored Ascari Rockdale - velmi nadějný 1 Jáva z Křížových alejí - velmi nadějná 1
třída dorostu třída dorostu
Eddie od Škrabalky - velmi nadějný 1 Adored Aiven Rockdale - velmi nadějná 2
třída mladých Eila od Škrabalky - velmi nadějná 1
Ebony z Větrné paseky - výborný 1 Elizabet od Škrabalky - velmi nadějná 4
Exy z Větrné paseky - velmi dobrý 2 Enny od Škrabalky - velmi nadějná 3
mezitřída mezitřída
Avennicus Tiferet - výborný 1, CAC , res CACIB Alexis Dragons Manor - výborná 1, CAC, CACIB
třída otevřená Myth of Melusine Darrem Canis - výborná 2, res CAC
Barry Bohemia Jewellery - výborná 2, res CAC třída otevřená
New Pot of Triks z Czarnego Dworu - nenastoupil Bellis z Lovoše - výborná 1, CAC, res CACIB
Alhambra Peter Kay - výborný 1, CAC, CACIB, BOB třída pracovní
třída pracovní Freedom Magic Street - výborná 1, CAC
Buxus of Klamar Garden - nenastoupil Cita od Škrabalky - výborná 2, res CAC
třída šampionů
Stardom Special Days - výborná 1, CAC

MVP Brno – 07.02.2009

Rozhodčí: Jana Jašková (SR)

BOB - pes BUXUS OF KLAMAR GARDEN

maj. M. Hladká

PSI FENY
třída štěňat třída štěňat

Adored Ascari Rockdale - velmi nadějný 1

Adored Aiven Rockdale - velmi nadějná 1

třída dorostu třída dorostu

Eddie od Škrabalky - nadějný 1

Eila od Škrabalky - nadějná 2

třída mladých

Elizabet od Škrabalky - nadějná 3

Ebony z Větrné paseky - výborný 1

Exy z Větrné paseky - velmi dobrý

Enny od Škrabalky - velmi nadějná 1

mezitřída

mezitřída

Avennicus Tiferet - výborný 1, CAC

Alexis Dragons Manor - výborná 2, res CAC

Benjamin z Lovoše - odstoupil

Myth of Melusine Darrem Canis - výborná 1, CAC

třída otevřená třída otevřená
New Pot of Triks z Czarnego Dworu - nenastoupil

Begonia of Klamar Garden - výborná 1, CAC, CACIB

Alhambra Peter Kay - výborný 1, CAC, res CACIB

Cita od Škrabalky - výborná 2

třída pracovní třída pracovní

Barry Bohemia Jewellery - velmi dobrý 2

Bellis z Lovoše - výborná 3

Buxus of Klamar Garden - výborný 1, CAC, CACIB, BOB

Betula of Klamar Garden - výborná 1, CAC, res CACIB

Dixie z Křížových alejí - nenastoupila

Freedom Magic Street - výborná 2, res CAC

třída šampionů

Stardom Special Days - výborná 1, CAC

NVP Olomouc – 10.01.2009

Rozhodčí: Jana Janeková (SR)

BOB - pes ART DRAGONS MANOR

maj. V. Veselovská + Mgr. R. Tetřevová

PSI FENY
třída štěňat třída štěňat
Adored Ascari Rockdale - velmi nadějný 1 Adored Aiven Rockdale - velmi nadějná 2
mezitrída Adored Arietha Rockdale - velmi nadějná 1
Art Dragons Manor - výborná 1, CAC, Národní vítěz, BOB mezitřída
třída otevřená Alexis Dragons Manor - výborná 1, CAC, Národní vítěz
Bastien z Lovoše - výborná 1 třída otevřená
třída šampionu Maura Hadí vrch - velmi dobrá 1
Icarr Dianin kámen - výborná 2, res. CAC třída šampionů
Nielson Ruthless z Czernego Dworu - výborný 1, CAC Stardom Special Days - výborná 1, CAC