Aktualizace 1.1.2012

akreditovaní veterináři, kteří mohou provádět vyšetření a vyhodnocení DKK http://www.vetkom.cz/ordinations/dkkDkl

524
Anyta z Pytláckých roklí
A/A
Benjamin od Kamenné báby x Brita z pískové doliny
523
Inca od Stroupisnkého potoka
A/A
Buxus of Klamar garden x Corry od Stroupisnkého potoka
522
Charles od Stroupinského potoka
A/A
Mompesson Thunder x Bret od Stroupinského potoka
521
Peggy ze Šipší
A/A
Arny z Větrné paseky x Ela ze Šipší
520
Alterian Amans Traicon
A/A
Berberis of Klamar garden x Xara z Větrné paseky
519
Oceanic Oasis Darrem Canis
B/B
Alhambra Peter Kay x Myth of Melusine Darrem Canis
518
Beatrix od Jakubského rybníka
A/A
Buxus of Klamar garden x Adina od Jakubského rybníka
517
Hanny od Stroupinského potoka
A/A
Night Prince Avendesora x Cedra od Stroupinského potoka
516
Harry od Stroupinského potoka
A/A
Night Prince Avendesora x Cedra od Stroupinského potoka
515
Catalpa of Klamar garden
A/A
Winterwater Creek´s Dream Wizard x Begonia of Klamar garden
514
Gasper Bohemia Jewellery
A/A
Lordsett Seventh Heaven x Arka z Lovoše
513
Antonia z Loňského léta
A/A
Mompesson Thunder x Adamant´s Show Me Heaven
512
Camelia of Klamar garden
A/A
Winterwater Creek´s Dream Wizard x Begonia of Klamar garden
511
Alma od Raklesu
D/D
Victorious Wind Darrem Canis x Bára od Úpatí džbánu
510
Bonita od Jakubského rybníka
A/A
Buxus of Klamar garden x Adina od Jakubského rybníka
509
Babetta od Jakubského rybníka
A/A
Buxus of Klamar garden x Adina od Jakubského rybníka
508
Blair Witch Dragons Manor
B/B
Old Shatterhand vom Springer-Clan x Judith Ruthless
507
Grace Bohemia Jewellery
A/A
Lordsett Seventh Heaven x Arka z Lovoše
506
Alfalex Justin Enjoy The World
A/A
Trollängens Maximum Effect x Alfalex Fairy-Tale
505
Gira Bohemia Jewellery
A/A
Lordsett Seventh Heaven x Arka z Lovoše
504
Bridget Jones Dragons Manor
A/A
Old Shatterhand vom Springer-Clan x Judith Ruthless
503
Cassiopeia z Holubího lesa
B/B
Foxup Fine Blend x Charm Me Truly Tamaam
502
Dáma od Kamenné báby
Arny z Větrné paseky x Bára od Kamenné báby
501
Idol Jack od Stroupinského potoka
A/A
Buxus of Klamar garden x Corry od Stroupinského potoka
500
Night and Day Darrem Canis
A/A
Calvdale Point of Law x Barecho Just My Style
499
Night in Paradise Darrem Canis
A/A
Calvdale Point of Law x Barecho Just My Style
498
Gloria z Větrné paseky
A/A
Rambo della Giuliana x Borca z Větrné paseky
497
Cammie Bohemia Jewellery
A/A
Bojar Acceptarius x Arina z Jesenického údolí
496
Brazen Berbathea Rockdale
A/A
Winterwater Creek´s Catch the Rainbow x With Touch Meadow Mint
495
Brazen Bethany Rockdale
C/C
Winterwater Creek´s Catch the Rainbow x With Touch Meadow Mint
494
Brazen Brazeth Rockdale
A/A
Winterwater Creek´s Catch the Rainbow x With Touch Meadow Mint
493
Giulian z Větrné paseky
A/A
Rambo della Giuliana x Borča z Větrné paseky
492
Bessy z Lipových dolin
E/C
Victorious Wind Darrem Canis x Anny z Lipových dolin
491
East Bohemia Jewellery
A/A
Sieger´s Prime Time x Bellis z Lovoše
490
Ester z Úpatí Džbánu
A/A
Victorious Wind Darrem Canis x Dina z Úpatí Džbánu
489
Emi z Úpatí Džbánu
A/A
Victorious Wind Darrem Canis x Dina z Úpatí Džbánu
488
Essy od Petrolína
A/A
Paris z Křížových alejí x Kitty z Větrné paseky
487
Greenwich Magic Street
A/A
Bogaloo´s Resurrection x Freedom Magic Street
486
Brazen Bathory Rockdale
A/A
Winterwater Creeck´s Catch the Rainbow x With Touch Meadow Mint
485
Fire´n Ice Goldfever
A/A
Lelica´s No Reply x Fire´N Ice Fein Cera
484
Damien od Kamenné báby
B/A
Arny z Vetrné paseky x Bára od Kamenné báby
483
Dusty Bohemia Jewellery
D/D
Nigt Prince Avendesora x Arka z Lovoše
482
Essey Bohemia Jewellery
A/A
Siegar´s Prime Time x Bellis z Lovoše
481
Ruthles Vuiton z Zaglebia
D/D
 

480

Darleen Bohemia Jewellery
A/A
Night Prince Avendesora x Arka z Lovoše
479
Michelangelo Ruthless
B/B
Mompesson Perfect Partner x Jezabell Ruthless
478
Ruthles Vrisco z Zaglebia
B/B
Foxup Fine Blend x Lorelai Ruthless
477
Jasmína z Libockého dolu
B/B
Springdale Pot of Tricks x Erita z Libockého dolu
476
Gracia vom Jagerbrunnlein
A/A
Hunting hero´s Benedict x Easy vom Jagerbrunnlein
475
Darwin Bohemia Jewellery
A/A
Arka z Lovoše x Night Prince Avendesora
474
Brita z Lipových dolin
A/A
Victorious Wind Darrem Canis x Anny z Lipových dolin
473
Hart od Stroupinského potoka
B/B
Cedra od Stroupinského potoka x Night Prince Avendesora
472
Brit z Lipových dolin
D/D
Anny z Lipových dolin x Victorious Wind Darrem Canis
471
Betty z Lipových dolin
A/A
Anny z Lipových dolin x Victorious Wind Darrem Canis
470
Brita od Malešovské přehrady
A/A
Acer of Klamar garden x Gina od Lesního rohu
469
Cloey Bohemia Jewellery
D/D
Bojar Acceptarius x Arina z Jesenického údolí
468
Carlos Bohemia Jewellery
D/D
Bojar Acceptarius x Arina z Jesenického údolí
467
Elizabet od Škrabalky
A/A
Aran od Stroupinského potoka x Cita od Škrabalky
466
Adored Arietha Rockdale
B/B
Cepen Causin A Riot x Stardom Special Days
465
Ambra z Raklesu
C/C
Victorious Wind Darrem Canis x Bára z Úpatí Džbánu
464
Enny od Škrabalky
B/B
Aran od Stroupinského potoka x Cita od Škrabalky
463
Betty od Malešovské přehrady
A/A
Acer of Klamar garden x Gina od Lesního rohu
462
Adored Ascari Rockdale
A/A
Cepen Causin A Riot x Stardom Special Days
461
Cassey Bohemia Jewellery
C/C
Bojar Acceptarius x Arina z Jesenického údolí
460
Adored Ariven Rockdale
A/A
Cepen Causin A Riot x Stardom Special Days
459
Brit od Malešovské přehrady
A/A
Acer of Klamar garden x Gina od Lesního rohu
458
Dream Wizard Winterwater Creek´s
A/A
ShCh. Trimere Trading Places with Sheledams x SCh. Trollängens SHE
457
Charm Me Truly Tamaam
A/A
Stardom Steir Way to Heaven x Glowing Pride Darrem Canis
456
Juda z Křížových alejí
A/A
Goya od Lesního rohu x Cecilka z Křížových alejí
455
Caisa Bohemia Jewellery
E/E
Bojar Acceptarius x Arina z Jesenického údolí
454
Jáva z Křížových alejí
A/A
Goya od Lesního rohu x Cecilka z Křížových alejí
453
Dare Devil Winterwater Creek´s
C/C
ShCh. Trimere Trading Places with Sheledams x SCh. Trollängens SHE
452
Source of Power Three Ponds Valley
A/A
Rowntree Sweet Harmony x Linmoor Zimply Zalient
451
Dagris z Větrné paseky
C/C
Mompesson Thunder x Rendy z Větrné paseky
450
Asscot z Ledenických zahrad
A/A
Tim z Lipových dolin x Jasna z Ledenických zahrad
449
Eaton od Škrabalky
A/A
Cita od Škrabalky x Aran od Stroupinského potoka
448
Eila od Škrabalky
A/A
Cita od Škrabalky x Aran od Stroupinského potoka
447
Aida od Račího lomu
A/A
Vany z Lipových dolin x Nero od Prostřední skály
446
Cita od Kamenné báby
A/A
Megi z Větrné paseky x Paris z Křížových alejí
445
Ebony z Větrné paseky
B/B
Uliana z Větrné paseky x Acer of Klamar garden
444
Exy z Větrné paseky
A/A
Uliana z Větrné paseky x Acer of Klamar garden
443
Ergus z Větrné paseky
B/B
Uliana z Větrné paseky x Acer of Klamar garden
442
Ebigeil z Větrné paseky
C/C
Uliana z Větrné paseky x Acer of Klamar garden
441
Borka z Větrné paseky
A/A
Rendy z Větrné paseky x Picabo´s Blue Hope
440
Myth of Melusine Darrem Canis
B/B
Barecho Just My Style x Wongan High Flyer
439
Diana z Větrné paseky
A/A
Rendy z Větrné paseky x Mompesson Thunder
438
Laki Hadí vrch
A/A
Zina z Krzáku x Ergo z Želecké doliny
437
Rambo della Giuliana
A/A
Parsifal Elegance della Giuliana x Destiny della Giuliana
436
Largo Hadí vrch
A/A
Zina z Krzáku x Ergo z Želecké doliny
435
En z Vítkova dvora
A/A
Cira z Vítkova dvora x Aron z Kozojedského vršku
434
Rachel od Kuňkálku
B/B
Herita z Libockého dolu x Chamir z Křížových alejí
433
Bombina of Klamar Garden
B/B
Ciboulette de Syringa x Petranella Perfick
432
Art Dragons Manor
C/C
Judith Ruthless x Trollängens Blues Man
431
Adina od Jakubského rybníka
C/C
Picabo´s Blue Hope x Brita z Chvatelského dolíku
430
Ela z Krzáku
E/E
Aron z Kozojedského vršku x Atlanta Magic Street
429
Berberis of Klamar Garden
A/A
Petranella Perfick x Ciboulette de Syringa
428
Mendy Hadí vrch
A/A
Iso zo Sadenca x Zina z Krzáku
427
Celly od Kamenné báby
B/B
Paris z Křížových alejí x Megi z Větrné paseky
426
Betula of Klamar Garden
A/A
Petranella Perfick x Ciboulette de Syringa
425
Begonia of Klamar Garden
A/A
Petranella Perfick x Ciboulette de Syringa
424
Alexis Dragons Manor
A/A
Trollangens Blue Man x Judith Ruthless
423
Buxus of Klamar Garden
A/A
Petranella Perfick x Ciboulette de Syringa
422
Xantos Xerom z Rajšlu
A/A
Victorious Wind Darrem Canis x Collete z Rajšlu
421
Xeram Xarlox z Rajšlu
A/A
Victorious Wind Darrem Canis x Colette z Rajšlu.
420
Aprilica Tiferet
A/A
Woodnob Express Your Self x Wisborne Latin Lover
419
Avennnicus Tiferet
A/A
Woodnob Express Your Self x Wisborne Latin Lover
418
Arabica Tiferet
A/A
Woodnob Express Your Self x Wisborne Latin Lover
417
Bodie Hunters Creek
C/C
Sendy z Větrné paseky x Ciky od Formanské pošty
416
Felis od Stroupinského potoka
B/B
Picabo´s Blue Hope x Bret od Stroupinského potoka
415
Show Me haeven Adamant´s
A/A
High -Score-On-The-Move x Adamant´s Summer Fantasy
414
Garp z Rohozenských Bořin
C/C
Springdale of The Trick x Essy z Rohozenských bořin
413
Chandra z Křížových alejí
B/B
Vasco z Lovparku x Verona z Křížových alejí
412
Ibram z Křížových alejí
A/A
Victorious Wind Darrem Canis x Pamela z Křížových alejí
411
Dina od Petrolína
B/A
Kitty z Větrné paseky x Orry z Lipových dolin
410
Kora ze Šipší
E/E
Ela ze Šipší x Victorious Wind Darrem Canis
409
Bastien z Lovoše
A/A
Ora z Větrné paseky x Aran od Stroupinského potoka
408
Alhambra Peter Kay
B/B
import
407
Axell z Ledenických zahrad
A/A
Tim z Lipových dolin x Jasna z Ledenických zahrad
406
Hell z Vajlenky
A/A
Kindly Knight Darrem Canis x Enny z Dřevěného dvora
405
Happy z Vajlenky
B/B
Kindly Knight Darrem Canis x Enny z Dřevěného dvora
404
Borča z Větrné paseky
C/C
Picabo´s Blue Hope x Rendy z Větrné paseky
403
Bellis z Lovoše
A/A
Ora z Větrné paseky x Aran od Stroupinského potoka
402
Brix z Lovoše
C/B
Ora z Větrné paseky x Aran od Stroupinského potoka
401
Benjamin z Lovoše
C/B
Ora z Větrné paseky x Aran od Stroupinského potoka
400
Comtesa od Kamenné báby
D/D
Megi z Větrné paseky x Paris z Křížových alejí
399
Bora z Větrné paseky
C/C
Rendy z Větrné paseky x Picabo´s Blue Hope
398
Fill od Stroupinského potoka
B/B
Bret od Stroupinského potoka x Picabo´s Blue Hope
397
Xaro z Větrné paseky
A/A
Karin z Větrné paseky x Aron z Kozojedského vršku
396
Benny z Lovoše
A/A
Ora z Větrné paseky x Aran od Stroupinského potoka
395
Heartbreaker Crownmaple
A/A
import Estonsko
394
Bonnie Bohemia Jewellery
C/C
Arina z Jesenického údolí x Akim z Kozojedského vršku
  393
Exy z Jindřichovských luk
B/B
Springdale Pot Of Tricks x Tanya z Lovparku
  392
Jorrk Dianin kámen
A/A
Gir z Libockého dolu x Vamp of Darkness Darrem Canis
  391
Beatrice Bohemia Jewellry
B/A
Akim z Kozojedského vršku x Arina z Jesenického údolí
  390
Reach-Your-Dreams High Score
B/B
Trollangens My Budy Marlon x Imagine Me High Score
  389
Andy z Hudlic
E/C
Olma od Prostřední skály x Race of Sun Darrem Canis
  388
Freedom Magic Street
A/A
Picabo´s Blue Hope x Celebrity Magic Street
  387
Freemont Magic Street
A/A
Picabo´s Blue Hope x Celebrity Magic Street
  386
Bentley Bohemia Jewellery
A/A
Akim z Kozojedského vršku x Arina z Jesenického údolí
  385
Buck Bohemia Jewellery
A/A
Akim z Kozojedského vršku x Arina z Jesenického údolí
  384
Friendly Magic Street
A/A
Picabo´s Blue Hope x Celebrity Magic Street
  383
Ambra Libavské lesy
B/B
Gir z Libockého dolu x Vesna z Křížových alejí 
  382
Aron z Janovy paseky
A/A
Ergo z Želecské doliny x                        
  381
Bela od Kamenné báby
B/B
Paris z Křížových alejí x Megi z Větrné paseky
  380
Hérra Dianin kámen
A/A
Gir z Libockého dolu x Vamp of Darkness Darrem Canis
  379
Cid z Jesenického údolí
A/A
Gir z Libockého dolu x Any od Stroupinského potoka
  378
Bor Bohemia Jewellery
A/A
Akim z Kozojedského vršku x Arina z Jesenického údolí
  377
Betty Bohemia Jewellery
A/A
Akim z Kozojedského vršku x Arina z Jesenického údolí
  376
Barry Bohemia Jewellery
A/A
Akim z Kozojedského vršku x Arina z Jesenického údolí
  375
Baddy Bohemia Jewellery
A/A
Akim z Kozojedského vršku x Arina z Jesenického údolí
  374
Arny z Větrné paseky
B/B
Picabo´s Blue Hope x Rendy z Větrné paseky
  373
Baboo Bohemia Jewellery
A/A
Arina z Jesenického údolí x Akim z Kozojedského vršku
  372
Benjamin od Kamenné báby
A/B
Paris z Křížových alejí x Megi z Větrné paseky
  371
Jisskrra Dianin kámen
B/B
Gir z Libockého dolu x Vamp of Darkness Darrem Canis
  370
Bastian od Kamenné báby
A/A
Paris z Krížových alejí x Megi z Větrné paseky
  369
Trebron Corvay
A/A
import
  368
Astriss Night Dancer
A/A
Picabo´s Blue Hope x Night Dancer z Rajšlu
  367
Argus z Větrné paseky
B/B
Picabo´s Blue Hope x Rendy z Větrné paseky
  366
Yriana z Větrné paseky
A/A
Tim z Lipových dolin x Karin z Větrné paseky
  365
Bogaloo´s X- Mas Surprise
0/0
Newmix Cosworth x Stardom Show Stopper
  364
Chimena ze Šipší
E/D
Goya od Lesního rohu x Ela ze Šipší
  363
Jarriss Dianin Kámen
C/C
Gir z Libockého dolu x Vamp of Darkness Darrem Ca
  362
Amálka z Větrné paseky
A/A
Picabo´s Blue Hope x Rendy z Větrné paseky
  361
Dina z Úpatí Džbánu
A/A
Arka ze Šipší x Ryn z Lipových dolin
  360
Archie Bohemia Jewellery
B/A
Aron z Kozojedského vršku x Arina z Jesenického údolí
  359
Adélka z Větrné paseky
A/A
Picabo´s Blue Hope x Rendy z Větrné paseky
  358
Ariana z Větrné paseky
B/B
Picabo´s Blue Hope x Rendy z Větrné paseky
  357
Bee Smilin Tamaan
A/A
Trollangens Blues Man x Gloving Pride Darrem Canis
  356
Brita z Piskové doliny 
A/A
Goya od Lesního rohu x Allison Magic Street 
  355
Acacia of Klamar Garden 
A/A
Picabo s Blue Hope x Ciboullet de Syringa 
  354
Acer of Klamar Garden 
A/A
Picabo´s Blue Hope x Ciboullete de Syringa 
  353
Anny z Lipových dolin 
A/A
Nero od Prostřední skály x Cedra z Dobříčské skály 
  352
Argo z Lovoše 
C/C
Aran od Stoupinského potoka x Ora z Větrné paseky 
  351
Domina z Křížových alejí 
B/A
Race of Sun Darrem Canis x Nika z Křížových alejí 
  350
Dolík z Křížových alejí 
A/A
Race of Sun Darrem Canis x Nika z Křížových alejí 
  349
Arka z Hudlic 
C/C
Race of Sun Darrem Canis x Olma od Prostřední skály 
  348
Irra Dianin Kámen 
B/B
Goya od Lesního rohu x Vamp of Darkness Darrem Canis 
  347
Azalea of Klamar Garden 
B/B
Picabo´s Blue Hope x Ciboullete de Syringa 
  346
With Touch Meadow Mint 
A/A
Calvdale Partners in Crime x With Touch Irish Rose 
  345
Afra z Lovoše 
B/B
Aran od Stroupinského potoka x Ora z Větrné paseky 
  344
Jezabell Ruthless 
A/A
Pot of Tricks Springdale x Harriet Rút 
  343
Arka z Lovoše 
A/A
Aran od Stroupinského potoka x Ora z Větrné paseky
  342
Irma Dianin Kámen 
B/B
Goya od Lesního rohu x Vamp of Darkness Darrem Canis 
  341
Icarr Dianin Kámen
A/A
Goya od Lesního rohu x Vamp of Darkness Darrem Cannis
  340
Angel z Lovoše
A/A
Aran od Stroupinského potoka x Ora z Větrné paseky
  339
Anie z Lovoše
C/B
Aran od Stroupinského potoka x Ora z Větrné paseky
  338
Zita z Lipových dolin
B/B
Tim z Lipových dolin x Sita z Lipových dolin
  337
Lancelot Ruthless
A/A
Bogallo´x Nostradamus x Harriet Rút
  336
Farr Dianin Kámen
C/D
Arrad Dianin Kámen x Vamp of Darkness Darrem Canis
  335
Just Fortune Darrem Canis
B/B
Rascal z Lovparku x Just My Style Barecho
  334
Woodnob Express Your Self
C/C
Mistily´s Transcontinentel x Trollangens Smaile For Your
  333
Arnie Bohemia Jewellery
A/A
Aron z Kozojedského vršku x Arina z Jesenického údolí
  332
Xara z Vetrné paseky
A/A
Aron z Kozojedského vršku x Karin z Větrné paseky
  331
Azzy Bohemia Jewellery
A/A
Aron z Kozojedského vršku x Arina z Jesenického údolí
330
Andy Bohemia Jewellery
A/A
Aron z Kozojedského vršku x Arina z Jesenického údolí
  329
Dino od Stroupinského potoka
A/A
Victorious Wind Darrem Canis x Aki od Horáčků
  328
Alma od Kozákova Jezu
D/E
Amberside All Razzamatazz x  Doris Dianin Kámen
  327
Áres Bohemia Jewellery
A/A
Aron z Kozojedského vršku x Arina z Jesenického údolí
  326
Bogaloo Undercover
C/C
Rogfolly Orient Express x Fairsky Murder She Wrote
  325
Lorelai Ruthless
B/B
Bogaloo´s Nostradamus x Harriet Rút
  324
Ayleen Hunters Creek
C/C
Ciky z Formanské pošty x Sendy z Větrné paseky
  323
Dixi z Křížových alejí
D/D
Race of Sun Darrem Canis x Nika z Křížových alejí
  322
Eddy vom Jagerbrunnlein
A/A
Ryn z Lipových dolin x Bonny vom Ronnautal
  321
Zina z Lipových dolin
A/A
Sita z Lipových dolin x Tim z Lipových dolin
  320
Brita z Chvatelského dolíku
C/C
Victorius Wind Darrem Canis x Cyndy z Bedřichovské rýhy
  319
Victorius z Lovparku
A/A
Sprigdale Pot of Tricks x Romy z Lovparku
  318
Trebron Allea
A/A
Beutelle Razzle Dazzle x Stardom Summer Spell
  317
Archie z Pískové doliny
B/B
Chamir z Křížových alejí x Atlanta Magic Street
  316
Fela ze Šipší
A/A
Cirus ze Šipsí x Alma z Dianina Veselí
   315
Culík z Křížových alejí 
A/A
Gir z Libockého dolu x Verona z Křížových alejí
   314
Cecilka z Křížových alejí 
A/A
Gir z Libockého dolu x Verona z Křížových alejí
   313
Any z Lánského Hrubí 
A/B
Paris z Křížových alejí x Kora z Větrné paseky
   312
Gizela ze Šipší 
E/E
Goya od Lesního rohu x Ela ze Šipší
   311
Argo od Malešovské přehrady
A/A
Pot of Tricks Springdale x Gina od Lesního rohu
   310
Bára od Kamenné báby 
B/B
Paris z Křížových alejí x Megi z Větrné paseky
309
Thunder Mompesson
B/A
import
308
Artur z Janovy paseky
A/B
Ergo z Želecské doliny x Asta z Urbanovských strání
307
Aša z Janovy paseky
A/A
Ergo z Želecské doliny x Asta z Urbanovských strání
306
Dick od Stroupinského potoka
C/C
Victorious Wind Darrem Canis x Aki od Horáčků
305
Uliana z Větrné paseky
D/C
Rascal z Lovparku x Kingly Kim Darrem Canis
304
Wandy z Lipových dolin
A/A
Orry z Lipových dolin x Sita z Lipových dolin
303
Bára z Úpatí Džbánu
B/A
Orry z Lipových dolin x Arka ze Šipší
302
Agar od Kozákova jezu
D/D
Amberside All Razzamatazz x Doris Dianin Kámen
301
Elegance Magic Street
A/A
Pot of Tricks Springdale x Celebrity Magic Streett
300
Willy z Ledenických zahrad
C/C
Race of Sun Darrem Canis x Jasna z Ledenických zahrad
299
Vesna z Křížových alejí
B/B
Amberside All Razzamatazz x Nika z Křížových alejí
298
Joint Pot Of Tricks Ruthless
B/C
Pot of Tricks Springdale x Harriet Rut
297
Junior Pot Of Tricks Ruthless
C/C
Pot of Tricks Springdale x Harriet Rut
296
Vany z Lipových dolin
C/C
Ryn z Lipových dolin x Cedra z Dobříčcské skály
295
Judith Ruthless
A/A
Pot of Tricks Springdale x Harriet Rút
294
Udine z Lipových dolin
C/C
Ryn z Lipových dolin x Cedra z Dobříčské skály
293
Bessy z Chvatelského dolíku
C/C
Victorious Wind Darrem Canis x Cyndy z Bedřichovské rýhy
292
Porthos z Rajšlu
D/D
Guy Oderská niva x Colette z Rajšlu
291
Ora z Větrné paseky
C/C
Race of Sun Darrem Canis x Jenny z Větrné paseky
290
Sendy z Větrné paseky
D/D
Race of Sun Darrem Canis x Karin z Větrné paseky
289
Olma od Prostřední skály
A/A
Ciky od Formanské pošty x Enny ze Sosen
288
Picabo´s Blue Hope
A/A
import
287
Arina z Jesenického údolí
C/B
Ciky od Formanské pošty x Any od Stroupinského potoka
286
Action Man z Pískové doliny
C/C
Chamir z Křížových alejí x Allison Magic Street
285
Athena z Pískové doliny
A/A
Chamir z Křížových alejí x Allison Magic Street
284
Cora od Stroupinského potoka
B/A
Amberside Action Man x Aki od Horáčků
283
Cedra od Stroupinského potoka
A/B
Amberside Action Man x Aki od Horáčků
282
Corry od Stroupinského potoka
B/B
Amberside Action Man x Aki od Horáčků
281
Cir od Stroupinského potoka
C/B
Amberside Action Man x Aki od Horáčků
280
Vigo z Křížových alejí
C/A
Amberside All Razzamataz x Nika z Křížových alejí
279
Cliff z Urbanovských strání
A/A
Ergo z Želecské doliny x Doly z Dřevěného dvora
278
Reny z Větrné paseky
C/B
Race of Sun Darrem Canis x Jenny z Větrné paseky
277
Rendy z Větrné paseky
B/A
Race of Sun Darrem Canis x Jenny z Větrné paseky
276
Wendy z Ledenických zahrad
C/A
Race of Sun Darrem Canis x Jasana z Ledenických zahrad
275
Endy z Rohozenských Bořin
B/A
Race of Sun Darrem Canis x Amberside Almost Heaven
274
Verona z Křížových alejí
B/A
Amberside All Razzamataz x Nika z Křížových alejí
273
Rebeka z Křížových alejí
A/A
Amberside All Razzamataz x Judita z Křížových alejí
272
Ela ze Šipší
C/B
Paris z Křížových alejí x Fanny od Lesního rohu
271
Etna ze Šipší
A/C
Paris z Křížových alejí x Fanny od Lesního rohu
270
Erik ze Šipší
B/A
Paris z Křížových alejí x Fanny od Lesního rohu
269
Conny ze Šipší
C/C
Race of Sun Darrem Canis x Fanny od Lesního rohu
268
Gama z Libockého dolu
B/B
Rocco z Lovparku x Erita z Libockého dolu
267
Ciboulette de Syringa
C/B
import
266
Nagir od Prostřední skály
B/A
Ciky od Formanské pošty x Enny ze Sosen
265
Pot of Tricks Springdale
B/B
import
264
Don ze Škrku
C/A
Ergo z Želecské doliny x Adina ze Škrku
263
Pamis z Rajšlu
A/A
Guy Oderská niva x Colette z Rajšlu
262
Cesy z Jindřichovských luk
D/D
Race of Sun Darrem Canis x Fren z Mšenských luk
261
Moment In Time Hightide´s
C/C
import
260
Orin z Větrné paseky
A/A
Race of Sun Darrem Canis x Jenny z Větrné paseky
259
Orion z Větrné paseky
C/A
Race of Sun Darrem Canis x Jenny z Větrné paseky
258
Caty z Jindřichovských luk
C/C
Race of Sun Darrem Canis x Fren z Mšenských luk
257
Akim z Kozojedského vršku
A/B
Baron z Kolenec x Jasmína z Křížových alejí
256
Goya od Lesního rohu
C/B
Race of Sun Darrem Canis x Etna z Libockého dolu
255
Betty z Urbanovských strání
A/B
Ergo z Želecské doliny x Doly z Dřevěného dvora
254
Gina z Krzáku
A/A
Adar z Křížových alejí x Anny ze Sudet
253
Harry Rochňovec
B/B
Christo z Křížových alejí x Betty z Klapaček
252
Nero od Prostřední skály
B/A
Ciky od Formanské pošty x Enny ze Sosen
251
Sarah z Lipových dolin
A/B
Ajax z Obřího dolu x Cedra z Dobříčské skály
250
Cherita z Libockého dolu
C/C
Avar z Podbárčí x Erita z Libockého dolu
249
Jag z Rajšlu
C/C
Rocco z Lovparku x Brita od Nešpánu
248
Tim z Lipových dolin
A/A
Race of Sun Darrem Canis x Romy z Lipových dolin
247
Týna z Lipových dolin
C/C
Race of Sun Darrem Canis x Romy z Lipových dolin
246
Teavy z Lipových dolin
D/D
Race of Sun Darrem Canis x Romy z Lipových dolin
245
Tex z Lipových dolin
C/C
Race of Sun Darrem Canis x Romy z Lipových dolin
244
Chira z Libockého dolu
C/C
Avar z Podbárčí x Erita z Libockého dolu
243
Akira od Vrbenských rybníků
B/A
Amberside All Razzamatazz x Cindy z Rajšlu
242
Fanta z Vančice
D/C
Ergo z Želecských dolin x Cora od Úpatí Bobíka
241
Conifer Magic Street
C/A
Rick z Lovparku x Candy z Bedřichovské rýhy
240
Nona z Ledenických zahrad
C/C
Weeping Willow´s Rook x Era z Ledenických zahrad
239
Dixi ze Šipší
C/B
Race of Sun Darrem Canis x Fany od Lesního rohu
238
Cyrano Magic Street
C/C
Rick z Lovparku x Candy z Bedřichovské rýhy
237
Herita z Libockého dolu
B/C
Rocco z Lovparku x Erita z Libockého dolu
236
Peny od Kuňkálku
E/C
Chris z Dobříčské skály x Alfa z Dokturku
235
Alma z Dianina Veselí
C/B
Christo z Křížových alejí x Dora z Dřevěného dvora
234
Ares od Vrbenských rybníku
E/E
Amberside All Razzamatazz x Cindy z Rajšlu
233
Frrox Dianin Kámen
B/C
Arrad Dianin Kámen x Vamp of Darkness Darrem Canis
232
Cirus ze Šipší
A/A
Race of Sun Darrem Canis x Fany od Lesního rohu
231
Casper Magic Street
A/A
Rick z Lovparku x Candy z Bedřichovské rýhy
230
Dux ze Šipší
A/A
Race of Sun Darrem Canis x Fany od Lesního rohu
229
Apollo od Vrbenských rybníku
B/B
Amberside All Razzamataz x Cindy z Rajšlu
228
Nik z Ledenických zahrad
A/B
Weeping Willow´s Rook x Era z Ledenických zahrad
227
Gina od Lesního rohu
C/A
Race of Sun Darrem Canis x Etna z Libockého dolu
226
Celebrity Magic Street
A/B
Rick z Lovparku x Candy z Bedřichovské rýhy
225
Bud Spencer Galaxy Bohemia
D/C
Calvdale Eye Wintness x Clodin z Dokturku
224
Megi z Větrné paseky
C/C
Cirus z Rajšlu x Kingly Kim Darrem Canis
223
Axa z Chvatelského dolíku
A/A
Victorius Wind Darrem Canis x Cyndy z Bedřichovské rýhy
222
Kráska z Větrné paseky
D/C
Samb Jekor x Kingly Kim Darrem Canis
221
Veiled Verity Darrem Canis
D/E
Rascal z Lovparku x Linda z Lovparku
220
Cedr ze Škrku
A/D
Dak Tarka x Arka z Prostredního lesa
219
Alma od Spálenských skal
A/B
Adin ze Sopotského polesí x Ada z Mendlovky
218
Aran od Stroupinského potoka
A/A
Chamir z Křížových alejí x Aki od Horáčků
217
Harriet Rút
C/C
Rwyn Exalibur x Rommy z Lovparku
216
Hannah Rút
C/C
Rwyn Exalibur x Rommy z Lovparku
215
Barecho Just My Style
B/B
import
214
Ryn z Lipových dolin
B/B
Baron z Kolenec x Asta od Nešpánu
213
Bianka z Dianina Veselí
C/C
Christo z Křížových alejí x Dora z Dřevěného dvora
212
Aran z Vrbenských rybníku
A/A
Amberside All Razzamataz x Cindy z Rajšlu
211
Atos z Vrbenských rybníku
A/A
Amberside All Razzamataz x Cindy z Rajšlu
210
Essy z Rohozenských Bořin
A/A
Race of Sun Darrem Canis x Amberside Almost Heaven
209
Anthony Magic Street
D/C
Rick z Lovparku x Candy z Bedřichovské rýhy
208
Paris z Křížových alejí
B/B
Amberside All Razzamataz x Judita z Křížových alejí
207
Peggy z Ledenických zahrad
D/D
Weeping Willow´s Rook x Isabela od Belej
206
Jasna z Ledenických zahrad
C/B
Weeping Willow´s Rook x Era z Ledenických zahrad
205
Cora ze Šipší
E/A
Race of Sun Darrem Canis x Fany od Lesního rohu
204
Ciron ze Šipší
E/E
Race of Sun Darrem Canis x Fany od Lesního rohu
203
Dorris Dianin kámen
C/C
Rocco z Lovparku x Cilka od Nešpánu
202
Cody ze Šipší
E/E
Race of Sun Darrem Canis x Fany od Lesního rohu
201
Sita z Lipových dolin
A/B
Ajax z Obřího dolu x Cedra z Dobříčské skály
200
Sydney z Lipových dolin
B/C
Ajax z Obřího dolu x Cedra z Dobříčské skály
199
Dona z Mendlovky
B/C
Ergo z Želecské doliny x Cita z Mendlovky
198
Erna z Vajlenky
B/C
Xaver z Libockého dolu x Bessi z Mšenských luk
197
Crraken Dianin kámen
A/A
Baron z Kolenec x Cilka od Nešpánu
196
Bret od Stroupinského potoka
C/B
Amberside All Razzamataz x Aki od Horáčků
195
Cira z Vítkova dvora
B/A
Adin ze Sopotského polesí x Alma z Mendlovky
194
Asta z Urbanovských strání
B/A
Bard z Libockého dolu x Chalila Vyšoháj
193
Kora z Větrné paseky
B/C
Samb Jekor x Kingly Kim Darrem Canis
192
Tanya z Lovparku
C/C
import
191
Cid z Vítkova dvora
B/A
Adin ze Sopotského polesí x Alma z Mendlovky
190
Hubert Rút
B/B
Rwin Exalibur x Rommy z Lovparku
189
Car z Revíru Kolence
B/A
Chamir z Křížových alejí x Benny z Kolenec
188
Brita od Sépky
C/C
Ben z Kolenec x Asta z Jindřichova dvora
187
Karin z Větrné paseky
B/B
Samb Jekor x Kingly Kim Darrem Canis
186
Pamela z Křížových alejí
A/A
Amberside All Razzamatazz x Judita z Křížových alejí
185
Nika z Křížových alejí
A/A
Orry z Lipových dolin x Fela z Křížových alejí
184
Cinda z Dobřičské skály
B/C
Rick z Lovparku x Jessy z Dobčíčské skály
183
Aron od Stroupinského potoka
D/A
Chamír z Křížových alejí x Aki od Horáčků
182
Brrita Dianin kámem
A/B
Baron z Kolenec x Cilka od Nešpánu
181
Bira od Sépky
D/E
Ben z Kolenec x Asta z Jindřichova dvora
180
Brrix Dianin kámen
A/B
Baron z Kolenec x Cilka od Nešpánu
179
Gir z Libockého dolu
B/A
Rocco z Lovparku x Erita z Libockého dolu
178
Agnes z Vinohradských vrchu
D/B
Cassidy Domino x Ajka od Samwaltu
177
Body z Jindřichovských luk
D/D
Kingly Knigh Darrem Canis x Fren z Mšenských luk
176
Kitty z Větrné paseky
A/B
Samb Jekor x Kingly Kim Darrem Canis
175
Mario z Vosáhlova dvora
B/B
Rick z Lovparku x Betty od Svatého Bavona
174
Atlanta Magic Street
A/B
Rick z Lovparku x Candy z Bedřichovské rýhy
173
Heartbreaker aus der Gerberstadt
A/A
import
172
Allison Magic Street
A/B
Rick z Lovparku x Candy z Bedřichovské rýhy
171
Jolly z Ledenických zahrad
A/A
Weeping Willow´s Rook x Era z Ledenických zahrad
170
Any od Stroupinského potoka
A/B
Chamír z Křížových alejí x Aki od Horáčků
169
Caspé z Rajšlu
C/C
Baron z Kolenec x Brita od Nešpánu
168
Vamp of Darkness Darrem Canis
B/B
Rascal z Lovparku x Linda z Lovparku
167
Kerry z Větrné paseky
B/A
Samb Jekor x Kingly Kim Darrem Canis
166
Victorious Wind Darrem Canis
C/C
Rascal z Lovparku x Linda z Lovparku
165
French Tarka
B/B
Fiedo v. Ritterbusch x Diana Vyšoháj
164
Enny z Dřevěného dvora
A/B
Adin ze Sopotského polesí x Bora od Svatého Bavona
163
Dormín z Rajšlu
B/B
Pansgrove Benson Blaze x Brita od Nešpánu
162
Golan z Rajšlu
C/B
Pansgrove Benson Blaze x Brita od Nešpánu
161
Etna z Libockého dolu
B/B
Baron z Kolenec x Brita z Libockého dolu
160
Nisan z Křížových alejí
A/A
Orry z Lipových dolin x Fela z Křížových alejí
159
Aron z Kozojedského vršku
B/A
Baron z Kolenec x Jasmína z Křížových alejí
158
Cedra z Dobříčské skály
B/B
Rick z Lovparku x Jessy z Dobříčské skály
157
Romy z Lipových dolin
B/B
Baron z Kolenec x Asta od Nešpánu
156
Arka ze Šipší
A/A
Chamír z Krížových alejí x Fanny od Lesního rohu
155
Jenny z Větrné paseky
B/C
Cesar z Dokturku x Kingly Kin Darrem Canis
154
Barron Dianin kámen
A/A
Baron z Kolenec x Cilka od Nešpánu
153
Isabela od Belej
A/B
Jak z Dobříčské skály x Edita od Belej
152
Amberside Action Man
A/A
import
151
Brena ze Šipší
B/A
Chamír z Křížových alejí x Fanny od Lesního rohu
150
Samiad z Lovparku
B/B
Rascal z Lovparku x Larry z Lovparku
149
Summer Lighting Darrem Canis
D/B
Rascal z Lovparku x Fond Frances Darrem Canis
148
Barrt Dianin kámen
A/A
Baron z Kolenec x Cilka od Nešpánu
147
Jane Oderská niva
A/A
Set z Libockého dolu x Maura z Lovparku
146
Nora z Křížových alejí
A/A
Orry z Lipových dolin x Fela z Křížových alejí
145
Call z Rajšlu
C/C
Baron z Kolenec x Brita od Nešpánu
144
Erita z Libockého dolu
A/A
Baron z Kolenec x Brita z Libockého dolu
143
Clea ze Škrku
A/A
Dak Tarka x Arka z Prostředního lesa
142
Race of Sun Darrem Canis
A/A
Rascal z Lovparku x Linda z Lovparku
141
Essy od Svatého Bavona
B/B
Set z Libockého dolu x Aida z Mirspánu
140
Allspice Galaxy Bohemia
A/A
Mompesson Perfect Partner x Clodin z Dokturku
139
Adar ze Šipší
C/C
Chamír z Křížových alejí x Fanny od Lesního rohu
138
Dora z Dřevěného dvora
A/A
Xaver z Libockého dolu x Bora od Svatého Bavona
137
Gero Tarka
D/C
Astor od Belej x Diana Vyšoháj
136
Judita z Křížových alejí
A/A
Errol v. Ritterbusch x Fela z Křížových alejí
135
Jessy od Prostřední skály
C/C
Aris Tarka x Vesna z Libockého dolu
134
Cira z Rajšlu
A/A
Baron z Kolenec x Brita od Nešpánu
133
Drak z Rajšlu
C/C
Pansgrove Benson Blaze x Brita od Nešpánu
132
Gera Tarka
C/C
Astor od Belej x Diana Vyšoháj
131
Peggy z Lipových dolin
D/C
Set z Libockého dolu x Asta od Nešpánu
130
Cita z Mendlovky
A/A
Astor od Belej x Xantipa z Libockého dolu
129
Colette z Rajšlu
A/A
Baron z Kolenec x Brita od Nešpánu
128
Ada z Mendlovky
A/A
Astor od Belej x Xantipa z Libockého dolu
127
Orra z Lipových dolin
A/A
Adar z Křížových alejí x Asta od Nešpánu
126
Ajax z Obřího dolu
A/A
Set z Libockého dolu x Alma od Svatého Bavona
125
Amberside Almost Heaven
A/A
import
124
Ergo z Želecské doliny
A/A
Errol v. Ritterbusch x Flora od Kuňkálku
123
Amberside all Razzamatazz
A/A
import
122
Avar z Podbárčí
A/A
Dak Tarka x Aira Scherun
121
Gera Oderská niva
D/E
Set z Libockého dolu x Maura z Lovparku
120
Rocco z Lovparku
A/A
import
119
Nagir z Lovparku
A/A
Borek z Biedkova x Jenny z Lovparku
118
Bard z Vítkova dvora
A/A
Adin ze Sopotského polesí x Alma z Mendlovky
117
Arka z Vítkova dvora
A/A
Adin ze Sopotského polesí x Alma z Mendlovky
116
Kindly Knight Darrem Canis
A/A
Hazelwood´s Egoiste x Linda z Lovparku
115
Guy Oderská niva
B/B
Set z Libockého dolu x Maura z Lovparku
114
Kindly Kim Darrem Canis
A/A
Hazelwood´s Egoiste x Linda z Lovparku
113
Rick z Lovparku
A/A
import
112
Jasmína z Křížových alejí
A/A
Errol v. Ritterbusch x Fela z Křížových alejí
111
Peggy z Lipových dolin
C/C
Set z Libockého dolu x Asta od Nešpánu
110
Anie z Podbárčí
A/A
Dak Tarka x Aira Scherun
109
Ciky od Formanské pošty
A/A
Gal od Prostřední skály x Tinny z Dobříčské skály
108
Doly z Dřevěného dvora
B/B
Xaver z Libockého dolu x Bora od Svatého Bavona
107
Candy z Bedřichovské rýhy
A/A
Samb Jekor x Ara z Bartoňova cechu
106
Kindly Kitty Darrem Canis
D/D
Hazelwood´s Egoiste x Linda z Lovparku
105
Cyrus z Rajšlu
A/A
Baron z Kolenec x Brita od Nešpánu
104
Cindy z Rajšlu
B/B
Baron z Kolenec x Brita od Nešpánu
103
Fantastic Fable Darrem Canis
D/C
Hazelwood´s Egoiste x Linda z Lovparku
102
Aki od Horáčků
A/A
Xaver z Libockého dolu x Dajána z Mirspánu
101
Falko od Lesního rohu
E/E
Car Od Lesního rohu x Cita Tarka
100
Christo z Křížových alejí
A/A
Errol v. Ritterbusch x Fela z Křížových alejí
99
Connie z Rajšlu
A/A
Baron z Kolenec x Brita od Nešpánu
98
Dar ze Sosen
A/A
Chris z Dobříčské skály x Fatty Vyšoháj
97
Forest´s Fortuna Darrem Canis
A/A
Hazelwood´s Egoiste x Linda z Lovparku
96
Rascal z Lovparku
A/A
import
95
Cindy z Bedřichovské rýhy
A/A
Samb Jekor x Ara z Bartoňova cechu
94
Fairy Tale Darrem Canis
A/A
Hazelwood´s Egoiste x Linda z Lovparku
93
Face To Face Darrem Canis
A/A
Hazelwood´s Egoiste x Linda z Lovparku
92
Drak od Svatého Bavona
A/A
Car Od Lesního rohu x Aida z Mirspanu
91
Orry z Lipových dolin
A/A
Adar z Křížových alejí x Asta od Nešpánu
90
Fred od Lesního rohu
A/A
Car Od Lesního rohu x Cita Tarka
89
Ila od Prostřední skály
B/B
Aris Tarka x Vesna z Libockého dolu
88
Adina ze Škrku
A/A
Brix Větrovan x Arka z Prostředního lesa
87
Ajka z Rajšlu
A/A
Cassio Vyšoháj x Brita od Nešpánu
86
Akyra ze Škrku
E/A
Brix Větrovan x Arka z Prostředního lesa
85
Ciky od Formanské pošty
B/C
Gal od Prostřední skály x Tinny z Dobříčské skály
84
Clodin z Dokturku
A/A
Bomaris Orient Express x Borka ze Zíbrovky
83
Cesar z Dokturku
A/A
Bomaris Orient Express x Borka ze Zíbrovky
82
Fond Francess Darrem Canis
A/A
Hazelwood´s Egoiste x Linda z Lovparku
81
Luk od Kuňkálku
A/A
Cit od Kuňkálku x Alfa z Dokturku
80
Lot od Kuňkálku
A/A
Cit od Kuňkálku x Alfa z Dokturku
79
Enny ze Sosen
A/A
Car ze Zálomu x Fatty Vyšoháj
78
Aira Scherun
A/A
Set z Libockého dolu x Karin z Lovparku
77
Fanny od Lesního rohu
A/A
Car Od Lesního rohu x Cita Tarka
76
Janny od Kuňkálku
A/A
Car od Lesního rouhu x Betty od Kuňkálku
75
April z Rajšlu
A/A
Casio Vyšoháj x Brita z Nešpánu
74
Bora od Svatého Bavona
A/A
Car od Lesního rohu x Aida z Mirspánu
73
Bols od Svatého Bavona
A/A
Car od Lesního rohu x Aida z Mirspánu
72
Nica z Lipových dolin
A/A
Adar z Křížových alejí x Asta od Nešpánu
71
China z Křížových alejí
A/A
Errol v. Ritterbusch x Fela z Křížových alejí
70
Chamir z Křížových alejí
A/A
Errol v. Ritterbusch x Fela z Křížových alejí
69
Ben z Kolenec
A/A
Car Od Lesního rohu x Aida z Jelčovské hory
68
Baron z Kolenec
A/A
Car Od Lesního rohu x Aida z Jelčovské hory
67
Bard z Libockého dolu
B/B
Cit od Kuňkálku x Rita z Libockého dolu
66
Hera z Křížových alejí
A/A
Car od Lesního rohu x Cornelie Vyšoháj
65
Aska z Jindřichova dvora
A/A
Set z Libockého dolu x Aska z Koteček
64
Heda od Prostřední skály
A/A
Aris Tarka x Vesna z Libockého dolu
63
Arrad Dianin Kámen
A/A
Set z Libockého dolu x Cilka od Nešpánu
62
Maud z Lipových dolin
C/A
Adar z Křížových alejí x Asta od Nešpánu
61
Beny z Kolenec
A/A
Car Od Lesního rohu x Aida z Jelčovské hory
60
Bret z Kolenec
C/D
Car Od Lesního rohu x Aida z Jelčovské hory
59
Ajka od Samwaltu
B/B
Brok od Verpánu x Chase z Dobříčské skály
58
Elan Tarka
D/E
Astor od Belej x Diana Vyšoháj
57
Chara z Křížových alejí
A/A
Errol v. Ritterbusch x Fela z Křížových alejí
56
Brita z Jindřichova dvora
A/A
Aris Tarka x Aska z Koteček
55
Fren z Mšenských luk
A/A
Samb Jekor x Brita z Mšenských luk
54
Dajána z Mirspánu
A/A
Cezar z Hadin x Amanda z Mirspánu
53
Alba z Horního Borečku
A/A
Car od Lesního rohu x Bessy od Kuňkálku
52
Hyka z Krížových alejí
A/A
Car od Lesního rohu x Cornelie Vyšoháj
51
Brita od Úpatí Bobíka
A/A
Car od Lesního rohu x Bára Švapach
50
Xaver z Libockého dolu
A/A
Nar z Libockého dolu x Alma z Miletínek
49
Car ze Zálomu
A/A
Bor z Brníčského potoka x Abba z Kuňkálku
48
Alina ze Sosen
B/B
Chris z Dobříčské skály x Fatty Vyšoháj
47
Dak Tarka
A/A
Astor od Belej x Fanny Vyšoháj
46
Ajka od Pilského rybníka
A/A
Car od Lesního rohu x Cita z Velinské stráně
45
Daki z Mšenských luk
D/A
Xaver z Libockého dolu x Ambra Mofil
44
Cora od Úpatí Bobíka
A/A
Cassidy Domino x Bára Švapach
43
Erna z Mirspánu
A/A
Cesar z Hadin x Beauty z Mirspánu
42
Asta z Horního Borečku
A/A
Car od Lesního rohu x Bessy od Kuňkálku
41
Alma od Svatého Bavona
A/A
Cit od Kuňkálku x Aida z Mirspánu
40
Domingo z Mirspánu
A/A
Cezar z Hadin x Amanda z Mirspánu
39
Alka z Klapaček
B/B
Set z Libockého dolu x Darka z Dobříčské skály
38
Maura z Lovparku
A/A
Carlos v. Ritterbusch x Fina z Dobříčské skály
37
Ayla od Modřínu
A/A
Errol v Ritterbusch x Oyrit od Stanovského
36
Tinny z Dobříčské skály
A/A
Set z Libockého dolu x Jessy z Dobříčské skály
35
Chester Vyšoháj
C/A
Adar z Křížových alejí x Anita Admar
34
Asta Tarka
D/D
Astor od Belej x Diana Vyšoháj
33
Cilka od Nešpánu
A/A
Errol v. Ritterbusch x Pruna Jekor
32
Ascot z Mirspánu
A/A
Errol v. Ritterbusch x Astra z Mirspanu
31
Aida od Soudnice
A/A
Adar z Křížových alejí x Era od Zámiše
30
Heron od Prostřední skály
A/A
Aris Tarka x Vesna z Libockého dolu
29
Betty od Svatého Bavona
B/B
Car od Lasního rohu x Aida z Mirspánu
28
Axa od Svatého Bavona
A/A
Car od Lasního rohu x Aida z Mirspánu
27
Erna z Hadin
A/A
Errol v. Ritterbusch x Aga z Hadin
26
Hessi Lištiny
A/A
Adar z Křížových alejí x Cita Lištiny
25
Jetty od Kuňkálku
C/C
Car od Lasního rohu x Betty od Kuňkálku
24
Asta z Jindřichova dvora
A/A
Set z Libockého dolu x Aska z Koteček
23
Aska z Koteček
A/A
Adar z Křížových alejí x Bety od Verpánu
22
Brita z Libockého dolu
A/A
Cit od Kuňkálku x Rita z Libockého dolu
21
Alan Tarka
A/A
Astor od Belej x Diana Vyšoháj
20
Civa z Koteček
A/A
Cassio Vyšoháj x Bety od Verpánu
19
Atoma od Nešpánu
A/A
Errol v. Ritterbusch x Pruna Jekor
18
Dany z Mšenských luk
A/A
Xaver z Libockého dolu x Ambra Mofil
17
Alma z Mendlovky
A/A
Astor od Belej x Xantipa z Libockého dolu
16
Chalila Vyšoháj
A/A
Adar z Křížových alejí x Anita Admar
15
Weeping Willow´s Rook
A/A
import
14
Anny ze Samoty Komárov
A/A
Adar z Křížových alejí x Cina Budských lesů
13
Era z Ledenických zahrad
A/A
Adar z Křížových alejí x Bára z Ledenických zahrad
12
Gaby Vyšoháj
A/A
Adar z Křížových alejí x Anita Admar
11
Betty z Klapaček
A/A
Set z Libockého dolu x Darka z Dobříčské skály
10
Brita od Nešpánu
A/A
Errol v. Ritterbusch x Pruna Jekor
9
Cita Tarka
A/A
Astor od Belej x Diana Vyšoháj
8
Anny ze Sudet
A/A
Hero z Pšeničkova chovu x Ajda z Ledenických zahrad
7
Hera od Prostřední skály
C/E
Aris Tarka x Vesna z Libockého dolu
6
Borka od Nešpánu
A/A
Errol v. Ritterbusch x Pruna Jekor
5
Gal od Prostřední skály
A/A
Astor od Belej x Vesna z Libockého dolu
4
Apolo LA-ROK
A/A
Astor od Belej x Lady Darcup
3
Linda z Lovparku
A/A
Argus z Hrabiny Ko-Ko x Jenny z Lovparku
2
Alma od Soudnice
A/A
Adar z Křížových alejí x Era od Zámiše
1
Akki od Předního lesa
A/A
Set z Libockého dolu x Cety z Budských lesu