KOMPLETNÍ VÝSLEDKY ZKOUŠEK NAJDETE NA KLUBOVÝCH STRÁNKÁCH www.kchls.cz

2017

Přehled předvedených psů na zkouškách v roce 2017

Jméno předvedeného psa ASS Zkouška Cena Body OMS Discipliny dle zk.řádu                                      
          1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 Tituly
ArmandoAmber Hill ZV I. 156 KT 4 0 4 4 4 4 4 4                        
Raika z Větrné paseky ZV I. 184 PV 4 4 4 4 2 4 4 4                        
Igara Ikar´s Flight ZV I. 172 PV 4 2 4 4 4 4 4 4                        
Kerd z Větrné paseky ZV I. 181 DC 4 4 4 3 4 3 4 4                        
Reisha z Větrné paseky ZV I. 156 DC 4 0 4 4 4 4 4 4                        
Brita z Orešanských Vinic ZV I. 170 TC 4 3 4 4 3 4 4 2                        
Sára ze Šipší ZV III. 163 PU 4 2 4 1 4 4 4 4                        
Eowyn Dragons Manor ZV I. 180 CR 4 4 4 4 4 3 4 4                        
Maggie Bohemia Jewellery ZV I. 160 CR 4 1 4 4 4 3 4 4                        
Holley Ikars Flight ZV I. 170 PR 4 2 4 4 3 4 4 4                        
Ichiko od Škrabalky ZV I. 180 PR 4 3 4 4 4 4 4 4                        
Orf Bohemia Jewellery ZV I. 178 ZL 4 3 4 4 3 4 4 4                        
                                                 
Tom ze Šipší PZ I. 180 HB 4 0 4 4 4 3 4 4 4                      
Nord Bohemia Jewellery PZ III. 168 FM 4 2 4 4 4 4 2 2 1                      
Igara Ikar´s Flight PZ I. 180 VY 4 0 4 4 3 4 4 3 4                      
Skymas Melverly PZ I. 181 PT 4 0 4 4 4 4 3 4 4                      
Time ze Šipší PZ I. 156 KO 3 0 3 4 4 3 3 3 4                      
Orika z Větrné paseky PZ II. 166 NA 3 0 4 4 4 2 4 4 4                      
Tiggy Hadí Vrch PZ III. 150 OP 4 0 4 4 4 4 2 3 1                      
Eowyn Dragons Manor PZ I. 214 CR 4 4 4 4 4 4 4 4 3                      
Mervin od Stroupinského potoka PZ III. 94 CR 2 0 3 4 3 2 1 1 2                      
Gery z Lipových dolin PZ I. 188 KL 4 0 4 4 4 4 4 4 4                      
Godin z Lipových dolin PZ I. 196 PZ 4 1 4 4 4 4 4 4 4                      
Brit Zlaté Jablko PZ I. 165 ZS 4 0 3 4 4 4 4 2 3                      
Skymas Melverly PZ I. 175 CB 4 0 4 4 3 4 2 4 4                      
Orf Bohemia Jewellery PZ I. 188 BR 4 0 4 4 4 4 4 4 4                      
Violette Ruthless PZ III. 166 TA 4 0 4 4 4 3 4 1 4                      
Brita z Orešanských vinic PZ I. 212 TC 4 3 4 4 4 4 4 4 4                      
Ebbay Dragons Manor PZ III. 141 P 4 0 4 1 4 1 4 4 1                      
Cita z Čečole PZ I. 180 PR 4 0 4 4 3 4 4 4 3                      
Beyonce Juliet Buxusson PZ III. 143 KH 4 0 3 4 4 4 2 1 2                      
Petti Bohemia Jewellery PZ II. 188 PZ 4 0 4 4 4 4 4 4 4                      
Billy Elliot Buxusson PZ I. 206 KH 4 3 4 4 4 4 4 4 3                      
Derek vom Schieferberg PZ I. 188 KH 4 0 4 4 4 4 4 4 4                      
Rosalie Princess Buxusson Gandaless PZ I. 192 KH 4 0 4 4 4 4 4 4 4                      
Amaryllis Monroe Buxusson PZ I. 224 KH 4 4 4 4 4 4 4 4 4                      
Dustin vom Schieferberg PZ I. 218 KH 4 4 4 4 4 4 4 4 3                      
Tobi ze Šipší PZ I. 224 KH 4 4 4 4 4 4 4 4 4                      
                                                 
Holley Ikar´s Flight BZ II. 50 SU                                        
Lotrando z Křížových alejí BZ III. 42 PI 3 1 2 3                                
Jasper od Stroupinského potoka BZ I. 100 RO 4 4 4 4                                
Betty z Kotelského lesa BZ I. 70 RO 4 4 3 3                                
Time ze Šipší BZ I. 72 KO 4 2 4 2                                
Dina Ester Cizera BZ III. 34 PB 4 4 4 1                                
Dag od Strakatého BZ I.  100 JH 4 4 4 4                                
Tom ze Šipší BZ II. 44 HB 4 4 2 4                                
Dina Ester Cizera BZ II. 40 PZ 4 4 2 2                                
Tobi ze Šipší BZ I.  100 KH 4 4 4 4                                
Derek vom Schieferberg BZ I. 72 KH 4 4 4 4                                
Ganwales Romance Summer Buxusson BZ I. 82 KH 4 3 3 4                                
Dustin vom Schieferberg BZ I. 76 KH 4 4 4 4                                
Alberico Cortez Buxusson BZ I. 100 KH 4 4 4 4                                
Allons-y Cooper Buxusson BZ III. 72 KH 4 4 4 1                                
                                                 
Jasper od Stroupinského potoka VP I. 98 KT 4 4 4 4 4 3                            
Godin z Lipových dolin VP I. 85 KH 2 4 4 4 3 3                            
Lexie od Alpské protěže VP I. 100 KL 4 4 4 4 4 4                            
Latin od Stroupinského potoka VP I. 98 RA 4 4 4 4 4 3                            
                                                 
Kara z Větrné paseky LZ I. 312 DC 4 4 4 4 4 4 3 4 2 4 4 4 4              
Time ze Šipší LZ I. 338 KO 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 2 4              
                                                 
Sam ze Šipší BZH III. 111 ST 3 4 1 3 4                              
                                                 
Latin od Stroupinského potoka ZVVZ III. 79 PB 1 4 4 4 4                              
Great Gaston Rockdale ZVVZ III. 80 KL 4 4 3 4 1                              
Jasper od Stroupinského potoka ZVVZ I. 100 PB 4 4 4 4 4                              
                                                 
Tobi ze Šipší VZ I. 461 P 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4    
Lonie od Stroupinského potoka VZ I. 472 P 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4    
Ora Bohemia Jewellery VZ I. 464 TP 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4    
                                                 
Natty Bohemia Jewellery KZV II. 152 NB 3 2 4 4 4 4 2 4                        
Monie od Stroupinského potoka KZV I. 154 NB 4 0 4 4 3 4 4 4                        
Dierka von Falkenstein KZV I. 168 NB 4 3 4 4 2 3 4 4                        
Winterwater Creek´s Hell´s Angel KZV I.  170 NB 4 3 4 4 3 3 4 4                       R.CACT
Eadlyn od Jakubského rybníka KZV I. 177 NB 4 3 4 4 3 4 4 3                       CACT
Morcus od Stroupinského potoka KZV I. 156 NB 4 0 4 4 4 4 4 4                        
Magia od Stroupinského potoka KZV I. 188 NB 4 4 4 4 4 4 4 4                       CACT
Delia Dotty Dogs KZV I. 176 NB 4 2 4 4 4 4 4 4                       R.CACT
Ábel od Šrámoty KZV I. 172 NB 4 2 4 4 4 4 4 4                        
Beyonce Juliet Buxusson KZV I. 157 BM 4 0 4 4 3 4 4 4                       CACT
                                                 
Amaryllis Monroe Buxusson KPZ I. 224 HK 4 4 4 4 4 4 4 4 4                     CACT
Kira od Stroupinského potoka KPZ I. 224 HK 4 4 4 4 4 4 4 4 4                     R.CACT
Lonnie od Stroupinského potoka KPZ I. 221 HK 4 4 4 4 3 4 4 4 4                      
Camelia of Klamar garden KPZ I. 175 NB 4 0 4 4 4 4 3 4 3                     CACT
Elodea of Klamar Garden KPZ III. 163 NB 4 0 4 4 4 4 3 1 4                      
                                                 
Amaryllis Monroe Buxusson KZVP I. 86 HK 3 4 3 4 4 3                           CACT
Lonnie od Stroupinského potoka KZVP I. 86 HK 3 4 3 4 4 3                           R.CACT
                                                 
Ganwales Romance Summer Buxusson KLZ III. 280 VY 3 4 3 4 4 4 4 3 4 4 1 4 4              
                                                 
Beyonce Juliet Buxusson KBZ I. 116 TR 4 2 4 4 4