MVP Praha
30.11.2019 |
|
|
|
|
|
|
rozhodčí: Niklasiewicz Renata |
|
|
|
BOB: pes Absolutely Crazy Man Tira Vento |
PSI |
|
|
|
třída dorostu |
Donatello Fredo Buxusson |
|
Velmi nadějný1 |
třída mladých |
Xanti Peasblossom |
|
Absence |
třída mladých |
Andy od Jezera Milada |
|
Výborný1, CAJC, BOJ |
třída mladých |
Argus Modraszek z Leśnej Gromady |
|
Výborný2 |
mezitřída |
Cornelius Santo Buxusson |
|
Výborný1, CAC, RCACIB |
třída otevřená |
Fagus of Klamar garden |
|
Výborný1, CAC |
třída otevřená |
Hakim z Lipových dolin |
|
Výborný2, RCAC |
třída pracovní |
Nero z Větrné paseky |
|
Výborný2, RCAC |
třída pracovní |
Ursus ze Šipší |
|
Výborný1, CAC |
třída šampionů |
ABSOLUTELY CRAZY MAN Tira Vento |
|
Výborný1, CAC, CACIB, BOB |
třída šampionů |
JP CELTIC THUNDER JACK LEAFY ART |
|
Výborný2, RCAC |
třída veteránů |
Akim Darwin Cizera |
|
Výborný1, BOV |
FENY |
|
|
|
třída dorostu |
D´Ellysia Buxusson |
|
Velmi nadějný1 |
třída mladých |
HARLEY QUIN SILVER FOG |
|
Výborný1, CAJC |
mezitřída |
Celestine Tiffany Buxusson |
|
Výborný1, CAC |
mezitřída |
Donna z Chvatelského dolíku |
|
Výborný2 |
třída otevřená |
Yohannah Ruthless |
|
Výborný1, CAC, RCACIB |
třída pracovní |
Calla Lilly Buxusson |
|
Výborný1, CAC, CACIB, BOS |
třída šampionů |
Icy Indira Rockdale |
|
Absence |
MVP Praha 1.12.2019 |
|
|
|
|
|
|
rozhodčí: Konderla Zofia |
|
|
|
BOB: pes Timy Bohemia Jewellery maj. Petra Golinovská |
PSI |
|
|
|
třída dorostu |
Damian Salvatore Buxusson |
|
Velmi nadějný1 |
třída mladých |
Xanti Peasblossom |
|
Absence |
třída mladých |
Argus Modraszek z Leśnej Gromady |
|
Výborný1, CAJC, BOJ |
třída mladých |
Hippo z Lipových dolin |
|
Výborný2 |
mezitřída |
Cornelius Santo Buxusson |
|
Výborný1, CAC |
třída otevřená |
Hakim z Lipových dolin |
|
Výborný2, RCAC |
třída otevřená |
Vanilla Orchid Darrem Canis |
|
Výborný1, CAC |
třída pracovní |
Godin z Lipových dolin |
|
Výborný1, CAC |
třída šampionů |
JP CELTIC THUNDER JACK LEAFY ART |
|
Výborný3 |
třída šampionů |
ABSOLUTELY CRAZY MAN Tira Vento |
|
Výborný2, RCAC, RCACIB |
třída šampionů |
Timy Bohemia Jewellery |
|
Výborný1, CAC, CACIB, BOB |
třída veteránů |
Akim Darwin Cizera |
|
Výborný1, BOV |
FENY |
|
|
|
třída dorostu |
D´Ellysia Buxusson |
|
Velmi nadějný1 |
třída mladých |
HARLEY QUIN SILVER FOG |
|
Výborný2 |
třída mladých |
Ully Bohemia Jewellery |
|
Výborný1, CAJC |
mezitřída |
Celestine Tiffany Buxusson |
|
Výborný1, CAC |
třída otevřená |
L.California Dream Lordsett |
|
Absence |
třída otevřená |
L.California Dream Lordsett |
|
Absence |
třída otevřená |
Yohannah Ruthless |
|
Výborný1, CAC, CACIB, BOS |
třída pracovní |
Calla Lilly Buxusson |
|
Výborný1, CAC, RCACIB |
třída šampionů |
Icy Indira Rockdale |
|
Absence |
MVP České
Budějovice 12.10.2019 |
|
|
|
|
rozhodčí: Miloš Kašpar |
|
BOB: pes Marcus od Stroupinského potoka maj. Josef Sojka |
Psi |
|
|
mladých |
Hakim z Lipových dolin |
Výborný 1, CAJC |
|
|
|
mezitřída |
Came-Ron Weasley Buxusson |
Velmi dobrý 1 |
|
|
|
otevřená |
Ruby de Siringa |
Výborný 1 CAC, res CACIB |
|
|
|
pracovní |
André od Šrámoty |
Velmi dobrý 2 |
|
Geri z Lipových dolin |
Výborný 1 CAC |
|
|
|
šampionů |
Marcus od Stroupinského potoka |
Výborný 1 CAC, CACIB, BOB |
FENY |
|
|
mladých |
Ully Bohemia Jewellery |
Výborná 1, CAJC, BOJ, BOS |
|
|
|
mezitřída |
Gloria Dragons Manor |
Výborná 1, CAC, CACIB |
|
|
|
šampionů |
Tessy Bohemia Jewellery |
Výborná 1, CAC, res. CACIB |
|
|
|
veteránů |
Betty z Lipových dolin |
Výborná 1, BOV |
Klubová výstava Kolín
5.10.2019 |
|
rozhodčí: Graham Tom |
|
|
|
|
|
BOB: pes Lordsett Blackberry Muffin at Biscuit |
|
PSI |
|
|
třída štěňat |
Donatello Fredo Buxusson |
VN1,BIS 1.štěně |
třída dorostu |
Lexi z Jindřichovských luk |
VN2 |
|
Mates z Jindřichovských luk |
VN1 |
třída mladých |
Great Gatsby Dotty Dogs |
ABS |
|
Tennessee de Syringa |
V1,CAJC,Vítěz Kolína ml.,BOJ,BIS 2.JUNIOR |
mezitřída |
Cornelius Santo Buxusson |
V1,CAC |
třída otevřená |
Enzo Black Pearl Veil |
V3 |
|
Fagus of Klamar garden |
V1,CAC |
|
Hairy Hunter Rockdale |
VD |
|
Jenda z Jindřichovských luk |
VD |
|
Meris od Stroupinského potoka |
V2,RCAC |
|
Vanilla Orchid Darrem Canis |
V4 |
třída pracovní |
André od Šrámoty |
VD3 |
|
Ruby de Syringa |
V2,RCAC |
|
Timy Bohemia Jewellery |
V1,CAC |
třída vítězů |
Latin od Stroupinského potoka |
V2,RCAC |
|
Lordsett Blackberry Muffin at Biscuit |
V1,CAC,Vítěz Kolína, BOB,BIS |
|
|
|
FENY |
|
|
třída štěňat |
Danya Naira Buxusson |
VN1 |
|
Elishka Mysterion Britanica |
VN2 |
třída dorostu |
Chocollate Magic Street |
N3 |
|
Majda z Jindřichovských luk |
VN2 |
|
Mia z Jindřichovských luk |
VN1, BIS 2.dorost |
třída mladých |
Tryskel de Syringa |
D |
|
Ully Bohemia Jewellery |
V1,CAJC,Vítěz Kolína ml. |
mezitřída |
Calla Lilly Buxusson |
V3 |
|
Gwendolyn od Jakubského rybníka |
V2,RCAC |
|
Gyda od Jakubského rybníka |
V1,CAC,Vítěz Kolína, BOS |
třída otevřená |
Arka Moravia Jewellery |
VD4 |
|
Donelli Mysterion Britanica |
V2,RCAC |
|
Magia od Stroupinského potoka |
V1,CAC |
|
Sybel de Syringa |
V3 |
|
Tira Vento Absolutly Petite Cookie |
ABS |
třída pracovní |
Eirlys od Jakubského rybníka |
V1,CAC,BIS 3.PRACOVNÍ PES |
|
Tessy Bohemia Jewellery |
V2,RCAC |
třída vítězů |
Amaryllis Monroe Buxusson |
V2,RCAC |
|
Pandora de Syringa |
V1,CAC |
třída veteránů |
Gira Bohemia Jewellery |
V1,BOV,BIS 2.VETERAN |
třída čestná |
History Magic Street |
V1,BIS 3.ČESTNÁ |
|
|
|
MVP Mladá Boleslav 24.8.2019 |
|
|
|
|
rozhodčí: Jílková Zdenka |
|
BOB: fena Tessy Bohemia Jewellery maj. Petra Golinovská |
Psi |
|
|
třída dorostu |
Apolo od Jezera Milada |
Velmi nadějný |
třída mladých |
Argus Modraszekz Leśnej Gromady |
Výborný |
třída mladých |
EDMUND CHRISTOPHER Gabrettina |
Výborný |
třída mladých |
Hakim z Lipových dolin |
Velmi dobrý |
třída mladých |
Hippo Z Lipových dolin |
Výborný1, CAJC, BOJ |
mezitřída |
Brok z Hazmburka |
Velmi dobrý |
třída otevřená |
Swen Bohemia Jewellery |
Výborný2, RCAC |
třída otevřená |
MAGIC IN MY HEART Dream Passion |
Výborný1, CAC, CACIB, BOS |
třída pracovní |
GERI z Lipových dolin |
Výborný2, RCAC |
třída pracovní |
Timy Bohemia Jewellery |
Výborný1, CAC, RCACIB |
třída šampionů |
BACCARDI RAPHAELGabrettina |
Absence |
Feny |
|
|
třída dorostu |
ARLENA od Jezera Milada |
Velmi nadějný |
třída dorostu |
UllyBohemia Jewellery |
Velmi nadějný |
třída mladých |
Donna z Chvatelského dolíku |
Výborný1, CAJC |
třída mladých |
Hessi z Lipových dolin |
Velmi dobrý |
mezitřída |
Calla Lilly Buxusson |
Výborný1, CAC, RCACIB |
třída pracovní |
Isn't She Pretty Winterwater Creek's |
Výborný1, CAC |
třída šampionů |
Tessy Bohemia Jewellery |
Výborný1, CAC, CACIB, BOB |
třída veteránů |
Betty Z Lipových dolin |
Výborný1, BOV |
třída veteránů |
GiraBohemia Jewellery |
Výborný2 |
|
|
|
MVP Brno 22.6.2019 |
|
|
rozhodčí: Petr Studeník |
|
BOB fena: Fittonia of Klamar Garden maj. Markéta Děkánková |
|
PSI |
|
|
mladých |
Edmund Christopher Gabrettina |
Výborný 1, CAJC, BOS |
mladých |
Harvey z Lipových dolin |
Velmi dobrý 3 |
mladých |
Chris z Vítkova dvora |
Výborný 2 |
pracovní |
Carlos od Jakubského rybníka |
Výborný 1, CAC |
pracovní |
Logan z Křížových alejí |
Velmi dobrý 2 |
šampiónů |
Bobby Brown Buxusson |
Výborný 2, res. CAC, res. CACIB |
šampiónů |
Nathan zo Srnčej doliny |
Výborný 1, CAC, CACIB |
FENY |
|
|
mladých |
Donna z Chvatelského dolíku |
Velmi dobrá 2 |
mladých |
Gyda od Jakubského rybníka |
Výborná 1, CAJC, BOJ |
mezitřída |
Fittonia of Klamar Garden |
Výborná 1, CAC, CACIB, BOB |
otevřená |
Mackenzie River Ikars Flight |
Velmi dobrá 1 |
SPECIÁLNÍ VÝSTAVA KCHLS 5.5.2019 |
Rozhodčí: Miloš Kašpar |
|
|
BOB: fena Elodea of Klamar garden maj. Markéta
Děkánková |
|
PSI |
|
|
třída mladých |
Beny z Tatarských lipek |
VD3 |
třída mladých |
Cornelius Santo Buxusson |
V1, CAJC, VSV ml. |
třída mladých |
Edmund Christopher Gabrettina |
V2 |
mezitřída |
Ficus of Klamar garden |
abs. |
mezitřída |
Glamorly Ginnie The Pooh |
V1, CAC |
třída otevřená |
Lordsett Blackberry Muffin At Biscuit Dream |
V3 |
třída otevřená |
Echinops of Klamar garden |
V4 |
třída otevřená |
Enzo Black Pearl Veil |
V1, CAC |
třída otevřená |
Vanilla Orchid Darrem Canis |
V2, res CAC |
třída pracovní |
Jasper od Stroupinského potoka |
abs. |
třída pracovní |
Ruby de Syringa |
V1, CAC, BIS 2 Pracovní pes |
třída pracovní |
Timy Bohemia Jewellery |
V2, res CAC |
třída vítězů |
Baccardi Raphael Gabrettina |
V2, res CAC |
třída vítězů |
Marcus od Stroupinského potoka |
V1, CAC, VSV, BOS |
třída vítězů |
Beresford Wild West Hero |
V3 |
třída veteránů |
Justin Enjoy The World Alfalex |
V1, BOV, BIS 3 Veterán |
třída čestná |
Ginger Truffle Tamaam |
V1, BIS 1 Čestné třídy |
FENY |
|
|
třída štěňat |
Ully Bohemia Jewellery |
VN1, BIS 1 Štěně |
třída mladých |
Calla Lilly Buxusson |
V1, CAJC, VSV ml., BOJ, BIS 1 Junior |
třída mladých |
Gwendolyn od Jakubského rybníka |
V4 |
třída mladých |
On The Cover Tamaam |
V2 |
třída mladých |
Qwenty zo Srnčej doliny |
V3 |
mezitřída |
Fittonia of Klamar garden |
V1, CAC |
mezitřída |
Tessy Bohemia Jewellery |
V2, res CAC |
třída otevřená |
Dolphina Fleur Gabrettina |
abs. |
třída otevřená |
Eirlys od Jakubského rybníka |
V1, CAC |
třída pracovní |
Arka z Hazmburka |
VD2 |
třída pracovní |
Bonnie z Tatarských Lipek |
VD3 |
třída pracovní |
Icy Indira Rockdale |
V1, CAC |
třída vítězů |
Elodea of Klamar garden |
V1, CAC, VSV, BOB, BIS |
třída veteránů |
Camelia of Klamar garden |
V1 |
třída čestná |
Gira Bohemia Jewellery |
V1, BIS 3 Čestné třídy |
PSI |
|
|
třída mladých |
Beny z Tatarských lipek |
VD |
třída mladých |
Cornelius Santo Buxusson |
V1, CAJC, KV ml, BOJ, BIS 1 Junior |
třída mladých |
Edmund Christopher Gabrettina |
V3 |
třída mladých |
Glamorly Ginnie The Pooh |
V2 |
třída mladých |
Chris Z Vítkova dvora |
VD4 |
mezitřída |
Lordsett Blackberry Muffin At Biscuit Dream |
V1 |
mezitřída |
Ficus of Klamar garden |
V2 |
třída otevřená |
Echinops of Klamar garden |
V1, CAC |
třída otevřená |
Enzo Black Pearl Veil |
V3 |
třída otevřená |
Vanilla Orchid Darrem Canis |
V2 |
třída pracovní |
Nathan zo Srnčej Doliny |
V3 |
třída pracovní |
Ruby de Syringa |
V1, CAC, KV, BOS, BIS 1 Pracovní pes |
třída pracovní |
Timy Bohemia Jewellery |
V2, res CAC |
třída vítězů |
Lordsett Amaretto Slush |
abs. |
třída vítězů |
Baccardi Raphael Gabrettina |
V2, res CAC |
třída vítězů |
Beresford Wild West Hero |
V1, CAC |
třída veteránů |
Justin Enjoy The World Alfalex |
V1 |
FENY |
|
|
třída štěňat |
Ully Bohemia Jewellery |
VN1 |
třída mladých |
Calla Lilly Buxusson |
V1, CAJC, KV ml |
třída mladých |
Felicity Lordsett |
V2 |
třída mladých |
Gloria Dragons Manor |
abs. |
třída mladých |
Gwendolyn od Jakubského rybníka |
V2 |
třída mladých |
Gyda od Jakubského rybníka |
V4 |
třída mladých |
On The Cover Tamaam |
abs. |
mezitřída |
Fittonia of Klamar garden |
V2, res CAC |
mezitřída |
Polar Star Foxberryhills |
abs. |
mezitřída |
Sybel de Syringa |
V1, CAC |
mezitřída |
Tessy Bohemia Jewellery |
V3 |
třída otevřená |
Bona Dea Sinbadjill |
V2, res CAC |
třída otevřená |
Dolphina Fleur Gabrettina |
V1, CAC |
třída otevřená |
Icy Indira Rockdale |
abs. |
třída pracovní |
Arka z Hazmburka |
V2 |
třída pracovní |
Bonnie z Tatarských Lipek |
VD3 |
třída pracovní |
Eirlys od Jakubského rybníka |
V1,CAC |
třída vítězů |
Elodea of Klamar garden |
V2, res CAC |
třída vítězů |
Pandora de Syringa |
V1,CAC, KV, BOB |
třída vítězů |
Qoxynel de Syringa |
V3 |
třída veteránů |
Camelia of Klamar garden |
V1, BOV, BIS 1 Veterán |
třída čestná |
Gira Bohemia Jewellery |
V1, BIS 2 Čestné třídy |
třída čestná |
Ouchka de Syringa |
V2 |
třída čestná |
Victorious Mompesson |
abs. |
PSI |
FENY |
třída dorostu |
třída mladých |
Argus Modraszek z Leśnej Gromady -
absence |
Calla Lilly Buxusson - Výborný1, CAJC |
Chris Z Vítkova dvora - velmi nadějný 1 |
Gloria Dragons Manor - absence |
|
Gyda od Jakubského rybníka - Výborný2 |
třída mladých |
|
Cornelius Santo Buxusson -
Výborný1, CAJC, BOJ |
mezitřída |
Tazz Bohemia Jewellery - Výborný2 |
Mersey Ikar's Flight - absence |
|
Tessy Bohemia Jewellery -
Výborná 1, CAC |
mezitřída |
|
Alan z Tatarských Lipek - Velmi dobrý3 |
|
Enzo Black Pearl Veil - Výborný1, CAC |
třída otevřená |
Timy Bohemia Jewellery - Výborný2, RCAC |
Akina z Niveckého dvora - Velmi dobrý1 |
|
Coco Lou Gabrettina - absence |
třída otevřená |
Yohannah Ruthless - absence |
André od Šrámoty - Velmi dobrý1 |
|
Logan z Křížových alejí - Velmi dobrý1 |
třída
pracovní |
|
Icy Indira Rockdale - Výborná 1, CAC |
třída pracovní |
|
Carlos od Jakubského rybníka - Výborný1,
CAC |
|
Scotty Větrná paseka - Výborný2, RCAC |
třída vítězů |
|
Beyonce Juliet Buxusson - Výborná 3 |
třída vítězů |
Quinny Bohemia Jewellery - Výborná 2,
RCAC |
JP CELTIC THUNDER JACK LEAFY ART -
Výborný2, RCAC |
X-Sofie Ruthless -
Výborná 1, CAC, NV, BOB |
Olliver Ruthless - Výborný1, CAC, NV,
BOS |
|
|
|
|
|